Kontinuální, automatický potahovací stroj na arašídy

Pokud pracujete v průmyslu zpracování arašídů, může vám přinášení lahodných odrůd pro vašeho zákazníka pomoci zvýšit prodej a uspokojit rostoucí poptávku po rozmanitosti a chuti. Nátěry arašídů zahrnují přidání různých koření do těsta, aby byly arašídy ochuceny a aby byly křupavé. Je potřeba technologie, která zaručí jednotnost a účinnost při nanášení povlaku na váš produkt.

Rovnoměrné a efektivní potahování ořechů

Lakovací stroj Kuipers má inovativní dizajn, který umožňuje automatické a kontinuální nanášení. Jedná se o samostatnou jednotku, která dokáže zpracovat až 300 kg potažených arašídů za hodinu v závislosti na požadovaném typu potahu. Může být buď zabudován do vaší stávající výrobní linky, nebo kombinován s jednou z fritovacích linek Kuipers. Pro výrobu ve větším měřítku lze různé jednotky kombinovat do jedné linky.

Kontinuální automatický potahovací stroj na arašídy je jedinečný, protože představuje kontinuální a automatický dizajn potahování, který umožňuje postupné přidávání potahovací látky v devíti krocích. Arašídy se shromažďují a dávkují do oddílů, jeden po druhém prostřednictvím svého dávkovacího systému. Arašídy procházejí přes devět komoří a stroj postupně přidává potahovací směs. Každá komora má samostatný rozstřik vody a prášek s nastavitelnými intervaly, které dohromady tvoří povlak na arašídech. Stroj používá místo posouvání rotační pohyb, aby zajistil rovnoměrné pokrytí všech stran produktu. Potažené ořechy jsou poté vedeny do fritézy dávkovacím elevátorem.

VÝHODY PRO VÁS

  • Jediný automatický a kontinuální nanášecí stroj na trhu
  • Jemnější a rovnoměrnější povlak pro dokonalou chuť a vzhled
  • Flexibilní samostatná jednotka

A specialist in frying and processing snacks, savouries, nuts and seeds.