Kontrolní váha pro kapsle

Výroba farmaceutických kapslí vyžaduje, aby byla ověřena přesnost jednotlivých dávek. Ve výrobním prostředí je to nutné udělat také rychle. Rychlá propustnost a snadné používání jsou důležité v kontrolním vážení v produkčním měřítku.

Vysoká přesnost a snadno použitelná kontrola hmotnosti pro celou řadu výrobních stupnic

Řada kontrolních váh Sejong Pharmatech iW byla speciálně navržena tak, aby poskytovala nejvyšší přesnost při maximalizaci výkonu a zjednodušila provoz a údržbu.

K dispozici ve čtyřech variantách, řada iW je schopna kontrolovat 10 000, 60 000, 120 000 nebo 180 000 jednotek za hodinu, aby vyhovovala vašim přesným požadavkům.

Vysoce přesná hmotnostní jednotka poskytuje přesnost +/- 2 mg při provozu při těchto rychlostech a jednoduchý dotykový displej umožňuje okamžitou grafickou zpětnou vazbu o jejím výkonu. Řídicí systém je plně kompatibilní s 21CFR část 11 pro vedení a monitorování záznamů.

Je schopná zvládnout rozsah velikostí kapslí od 000 do 5, stroj má dvě výstupní cesty, jednu pro průchod, jednu pro odmítnutí. Volitelné doplňky zahrnují vzduchový dopravník pro přepravu kapslí z průchodku do zásobníku.

Stroje jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a vybavené vestavěnými kolečky, které umožňují snadné přemísťování nebo přístup ke strojům pro údržbu a kontrolu.

VÝHODY:

  • Vysoká rychlost v kombinaci s vysokou přesností zlepšuje efektivitu výroby
  • K dispozici je v rozsahu kapacit, které odpovídají vašim přesným požadavkům
  • Jednoduché ovládání s plnou kontrolou dotykového displeje a sledováním stavu
  • Měřící rozsah hmotnosti od 0 do 1800 mg pro úplnou flexibilitu

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů