Kontrolní váha pro tablety a kapsle pro střední výrobní kapacity

Výrobci, kteří vyrábějí širokou škálu tablet a kapslí, mohou zlepšit produktivitu pomocí flexibilního kontrolního zařízení, které dokáže zpracovat různé produkty. Tato řada může nabídnout výkon potřebný pro splnění požadavků jakékoli výroby nebo výzkumu a vývoje.

Malé až velké, vysoce přesné produkční kontrolní váhy pro tablety a kapsle

Sortiment CI Precision SADE SP je určen pro přesné třídění dávek tablet nebo kapslí na základě váhy. Každá položka je individuálně s přesností zvážena a roztříděna do kategorií pro akceptované a zamítnuté produkty.

Nabízí flexibilitu i všestrannost, SADE SP dokáže zpracovat širokou škálu tvarů a velikostí produktů, aniž by bylo nutné měnit jakékoliv součásti. Navíc systém byl speciálně navržen pro rychlou demontáž a rychlé nastavení.

Podlahová jednotka SADE SP140 má zásobník o objemu 60 litrů a může třídit až 4500 jednotek za hodinu. Za 24 hodin provozu vytřídí 105.000 jednotek, to vše s přesností +/- 0.5 mg nebo 1 mg.

Nejvyšší model SADE SP440 dosahuje kapacitu až 22.000 jednotek za hodinu, což při nepřetržitém provozu činí 500.000 vytříděných kapslí nebo tablet za den.

Všechny modely CI Precision SADE SP se rychle a snadno čistí, což znamená minimální narušení při změně produktu.


VÝHODY PRO VÁS

  • Minimalizuje odpad, šetří peníze
  • Široká škála modelů k dispozici pro všechny požadavky na výrobu nebo výzkum a vývoj
  • Vysoká přesnost, 100% hmotnostní třídění pro kontrolu kvality
  • Možnosti hromadného zásobníku umožňující 24hodinový provoz

CI Precision (http://www.ciprecision.com) je popřední výrobce zařízení pro třídení kapslí a tablet na základě váhy pro R&D and střední výrobní kapacity.

Filename Filetype Filesize
Sade SP Series CZ.pdf application/pdf 1.40 MB