Kráječ zeleniny

Zachování čerstvosti a uchování vitamínů a živin je u krájené zeleniny nejvyšší prioritou. Důležité je také snadné a rychlé čištění stroje při přestavbě v případě zpracovávání různých druhů zeleniny na jednom stroji.

Příprava všech druhů zeleniny s až 50 různými možnostmi krájení

Kráječ zeleniny Brunner Anliker GSM MULTICUT 240 připraví až 600 kilogramů krájené zeleniny za hodinu. Je vhodný pro přípravu zeleniny v cateringu, ve společnostech zabývajících se přípravou jídel určených k přímé spotřebě, závodech na zpracování salátu a zeleniny, při přípravě občerstvení pro letecké společnosti, v léčebnách, domovech pro seniory a nemocnicích.
Vyztužené keramické řezací kotouče zajišťují hladký řez, který brání ztrátě vlhkosti. Zpracovaná zelenina tak zůstává déle čerstvá.
Mobilní jednotka s indukčním motorem a převodovou jednotkou bez potřeby údržby a servisu může krájet najemno i nahrubo, na hoblinky, na tenké proužky (julienne), na drobné kostičky (brunoise), na malé hranolky (match), na plátky, vlnky a kostky. Stejně tak umí připravit i hranolky a plátky rajčat.

VÝHODY

  • Nabízí všechny běžně používané způsoby krájení zeleniny
  • Při krájení dosahuje hladkého řezu díky kterému zelenina zůstává čerstvá
  • Stále v provozu, bez používání vypínače
  • Nastavení pracovní výšky umožňuje optimalizovat komfort obsluhy
  • Snadné a rychlé vyčištění stroje při přestavbě

Brunner Anliker je předním výrobcem Swiss Made kuchyňských spotřebičů a vysoce kvalitních řezacích zařízení.