Lineární stroj na ovinutí etiket

Obalové štítky vám umožňují nabídnout podrobné informace na malém prostoru nebo umístit další informace o vašich produktech. Etikety se nemačkají, pokud jsou ovinuty kolem válcových předmětů, takže jsou ideální pro malé produkty, jako jsou lékovky, skleničky. Přesná aplikace obalových štítků však obvykle vyžaduje mnoho pracovních sil.

Lineární stroj na ovinutí etiket s Hot Melt lepidlem

ETIMA ML-L/B je vysoce výkonný štítkovač, který používá předem nařezaný papír pro přesnou aplikaci obalových štítků pomocí lepidla Hot Melt. Vyznačuje se spirálovým stříkacím systémem a nabízí rychlost téměř 60 000 nádob za hodinu.

Ideální pro válcové kovové a skleněné nádoby, stroj je speciálně navržen pro potravinářský a farmaceutický průmysl a přijímá nádoby o průměru od 53 mm do 154 mm. Lze jej použít k aplikaci obalových štítků na válcové obaly, obvykle potravinářské, farmaceutické a kosmetické produkty, ve skle nebo kovových plechovkách, pokud jsou tvary nádob kulaté. Nepřetržité podávání etiketové krabice navíc vede k vysoce efektivní výrobní lince. Zařízení také umožňuje integraci vyřazovacích funkcí a řídicích zařízení a poskytuje vysoce výkonné řešení kontroly etiketování na lince.

Výhody

  • Zajišťuje vysokou dobu provozuschopnosti a efektivitu výrobní linky
  • Integruje vyřazovací funkce a ovládací přístroje
  • Neuvěřitelně vysoký výkon zvyšuje produktivitu
  • Může podporovat a provádět nepřetržité označování

ETIMA poskytuje specifická řešení pro potřeby etiketování a poskytuje maximální kvalitu výrobní technologie.

Filename Filetype Filesize
Brochure-Etima-ML-L-B.pdf application/pdf 1.35 MB