Linka na smažení arašídů

Smažené arašídy jsou velmi oblíbený snack po celém světě. Pokud chcete zahájit provoz na zpracování ořechů, který by zúročil tento trh, je klíčové zachování kvality a chuti produktu. Při smažení ořechů jsou nejdůležitějšími faktory optimální distribuce tepla a kvalita oleje. K zajištění přesného tepelného zatížení potřebného k efektivnímu smažení vašeho produktu při zachování jeho chuti je zapotřebí nejmodernější fritéza a postup.

Ušetřete čas, fritovací olej a mzdové náklady

Výrobní linka společnosti Kuipers na ořechy a semena je nakonfigurována pro optimální manipulaci s fritovacím olejem a tepelné zpracování, což má za následek nejnižší možný vývoj volných mastných kyselin a nejnižší dobu obratu fritovacího oleje v tomto odvětví. Jedná se o topný olej na smažení s inovativním dizajnem, který využívá cirkulující termální olej jako nosič tepla. To umožňuje snížení požadovaného množství oleje na smažení na nejnižší úroveň.

Fritovací linka na arašídy pamatuje na důležitost kvality oleje, protože funguje nejen jako médium pro přenos tepla, ale je také absorbováno vaším produktem. Je tedy vybaven jedinečným filtračním systémem, kde neustálé odstraňování nečistot umožňuje, aby kvalita oleje na smažení zůstala přiměřená mnohem déle než u jiných konvenčních systémů. Jedná se o automatický a nepřetržitě pracující filtrační systém.

Všechny linky společnosti Kuipers umožňují zahřát fritovací olej ve fritéze buď tepelným olejem, nebo elektrickými prvky. S několika dodatky lze linku také upgradovat tak, aby vyráběla potažené a otlučené ořechy. Může být použita na smažení arašídů, kešu ořechů, mandlí, makadamií a jiných ořechů nebo semen.

VÝHODY PRO VÁS

  • Nejnižší doba obratu oleje na smažení v tomto odvětví
  • Podstatná úspora mzdových nákladů a zvýšení efektivity
  • Umožňuje nepřetržitý tok čistého oleje a zajišťuje optimální hladinu FFA
  • Optimální postup, který vám pomůže dosáhnout nejlepší chuti a kvality konečného produktu
  • Dodávka na klíč do celého světa

A specialist in frying and processing snacks, savouries, nuts and seeds.