Linka na smažení slunečnicových semen

Trh se smaženými semeny ve skořápce jako snacky roste. Pokud jste malá potravinářská továrna nebo velký výrobce, je pro získání hotovosti na tomto trhu zapotřebí jednoduché a ekonomické řešení. Flexibilním a účinným způsobem výroby vysoce kvalitního produktu je optimální manipulace se smažením oleje a tepelné zpracování semen.

Vysoká kvalita produktu pro vaši místní poptávku

Kompletní výrobní linky společnosti Kuipers na různé občerstvení jsou navrženy jako projekt na klíč a začleněny do sálového počítače se dvěma postranními lištami, což dává celému závodu čistý a bezpečný dizajn.

Linka na smažení slunečnicových semen je nakonfigurována tak, aby zajistila optimální distribuci tepla a tepelné ošetření bez ohledu na typ občerstvení, které chcete zpracovat. Tím je zajištěn nejnižší možný vývoj volných mastných kyselin a doba obratu oleje na smažení. Je speciálně navržen s tepelnými výměníky s nízkým tepelným zatížením v kombinaci s neustálým odstraňováním nečistot, což umožňuje, aby kvalita oleje na smažení zůstala přiměřená mnohem déle než u jiných konvenčních systémů. Tento olej lze poté používat delší dobu, což drasticky šetří náklady na zpracování. Je také vybaven centralizovaným ovládacím panelem, který je zabudován do počítačového programu a nepřetržitě komunikuje s ostatními řídicími deskami, čímž kontroluje všechny parametry procesu.

Fritovací olej ve fritéze lze ohřívat buď pomocí termálního oleje, nebo pomocí elektrických prvků. Fritovací linky lze přizpůsobit a aplikovat na zpracování dalších svačinek, jako je cibule, bramborové kaše, arašídy, krevetky, mini krutony, samosy nebo kukuřičné ořechy, aby vyhovovaly místním požadavkům.

VÝHODY PRO VÁS

  • Udržuje bezpečnost a správnou hygienu
  • Snižuje celkové provozní náklady
  • Snadná údržba
  • Lze přizpůsobit podle občerstvení
  • Dodávka na klíč do celého světa

A specialist in frying and processing snacks, savouries, nuts and seeds.