Magnetický separator osiva

Je velmi obtížné oddělit semena s prasklinami nebo otvory od nepoškozených semen. Způsob, jak toho dosáhnout, je použít železitý prášek a vyplnit tyto nedokonalosti semen a tím je oddělit. Proto je důležité mít magnetický oddělovač semen, který zajistí, že všechna semena budou nepoškozená a v nejlepší kvalitě.

Zbavte se poškozeného osiva rychle a efektivně

Magnetický separátor osiva od Seed Processing Holland odděluje poškozená semena od nepoškozených. Semena by měla být nejprve smíchána se železitým práškem.

Semena by pak měla být dávkována na dopravní pás. Magnetický válec na konci pásu má silnou konstantní sílu, takže všechna semena se železitým práškem se připojí k magnetu a přesunou se na dno dopravníku.

Ve spodní části budou poškozená semena uvolněna a oddělena od železitého prášku, což operátorům umožní znovu použít prášek. Na druhou stranu, dobrá semena budou vystupovat z přední části stroje, kde je můžete sbírat do krabice nebo nádoby.

Kapacita magnetického separátoru osiva závisí na dávce semena. Může oddělit 400 kg zelných semen za hodinu, 100 kg cibulových semen za hodinu a 80 kg okurkových semen za hodinu.

VÝHODY PRO VÁS

  • Nastavitelná rychlost dopravního pásu a podavaču
  • Silní magnet odděluje poškozená semena
  • Železitý prášek na separaci lze znovu použít

Seed Processing Holland nabízí mláticí a extrakční stroje, sušárny, plnicí jednotky, klíčící skříně, (laboratorní) čisticí stroje, peletovací stroje, potahovače filmů, počítací stroje, váhy a balicí stroje pro všechny druhy osiva květin, zeleniny a polních plodin.