Malý balicí stroj na čokoládu

Hledáte balící stroj v malém měřítku, který dokáže zabalit malé neapolské čokolády a malé tabličky, aby vypadaly atraktivně, ale zároveň umožňuje použití různých druhů obalových materiálů a velikostí? Najít řešení pro balení, které splňuje všechny požadavky, ale přesto přináší vysoce kvalitní výsledky, může být náročné.

Zvyšte účinnost balení čokolády při zachování kvality produktu.

Lareka NP60 poskytuje relativně malé rychlosti balení. Je to perfektní řešení pro společnost, která potřebuje zabalit až 300 000 malých čokoládových tabliček za směnu za měsíc. Může být použit k balení malých řemeslných, reklamních, značkových čokolád atd.

Malý balicí stroj na čokoládové tabličky může balit čokoládové tablety v rozmezí od šířky 30-45 mm, délky 30-90 mm a výšky 3-12 mm. Nabízí řešení pro tradiční styly balení čokolády, jako je jednovrstvá, dvojitá vrstva s banderolem a dvouvrstvá skládaná obálka. Nabízí flexibilní a snadný převod na jiné velikosti čokolády. Kapacita balení závisí na velikosti tabliček a při zpracování menších velikostí dosahuje až 60 kusů za minutu.

Balicí stroj na malé čokoládové tablety má jednoduchý a uživatelsky přívětivý dizajn, který usnadňuje jeho ovládání. Zařízení udržuje vysoké hygienické a bezpečnostní standardy. Je možné si objednat další sadu velikostí, nárazník před vstupním dopravníkem a tavnou lepící stanici.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Perfektní řešení balení pro neapolské čokolády.
  • Rychlost až 60 kusů za minutu
  • Snadná a rychlá konverze velikosti.
  • Vysoká kvalita a čisté výsledky.

Lareka je nizozemská společnost, která vyvinula konkurenceschopnou řadu balicích strojů základní a střední rychlosti pro čokolády.