Modulární gravitační balička do krabic

Balička vhodná pro balení široké škály produktů, např. zmrazených výrobků z brambor, čerstvé i zmrazené zeleniny, semen, cukrářských výrobků, krmiva pro domácí zvířata, krájeného sýru, masných výrobků apod., s rychlostí balení až 150 balení za minutu.

Gravitační balička pro balení těžších volně ložených produktů

MGC (Modular Gravity Case packer) společnosti BluePrint Automation je určena k balení téměř všech typů ležících tvarů produktu. Ideální pro mraženou zeleninu, granulované výrobky a jiné volně ložené produkty. Základní uspořádání stroje sestává z robustního rámu s moduly, provádějícími jednotlivé úkony, to vše spojeno do jednoho celku. Balička pro balení do obalů je sestavena z jednotlivých modulů, což umožňuje sestavit ze standardních modulů zařízení plně vyhovující konkrétním potřebám zákazníka. Stroj lze využít k balení ležících produktů všech tvarů, s cílem zajistit optimalizaci celého procesu balení. Umožňuje balení na šířku i na délku v jedné či více řadách plnění.

Typ sáčků: ze čtyř stran zatavované polštářové sáčky, rozměry sáčků: min. 150 x 100 mm, max. 550 x 350 mm, kapacita: až 150 sáčků za minutu.

VÝHODY

  • Unikátní způsob manipulace se sáčky, optimalizující proces plnění obalů
  • Ergonomické uspořádání poskytující dobrý přehled o celém procesu
  • Jednoduchá obsluha, rychlá přestavba
  • Spolehlivá s uživatelsky vstřícným prováděným údržby
  • Hygienická konstrukce umožňující snadné čištění

BluePrint Automation (BPA) je výrobcem paltetizérů, primárních a sekundárních balících strojů pro různé druhy potravin, petfood, farmaceutické výrobky, prášky a mnoho dalších produktů.