Modulární stroj HFFS

K dispozici jsou sáčky nejrůznějších velikostí a typů, které bývají plněny stroji s tradiční horizontální formou plnění a uzavírání navrženými pro výrobu a plnění jediného typu sáčku Moderní modulární systém umožňuje vytvořit dokonale přizpůsobený systém bez kompromisů, pokud jde o kvalitu i rychlost produkce sáčků

Flexibilní plnička sáčků, kterou lze přizpůsobit pro tekutiny, pevné látky i práškové hmoty

Systémy Bossar řady BMK jsou plně modulární sáčkovací systémy navržené tak, aby splňovaly požadavky kladené na potravinářský, farmaceutický i kosmetický průmysl. Od sterilizovaných produktů po předvařené potraviny, od tvarovaných sáčků s ventily na tekutiny po tradiční jednoduché a dvojité sáčky – s tím vším si poradí stroje řady BMK

Stroje řady BMK mají rámovou konstrukci skládající se ze tří nezávislých a upravitelných modulů: modulu pro odvíjení fólie, modulu pro vytvoření sáčku a modulu pro plnění sáčku Každý modul je k dispozici v několika verzích, které umožňují specifikovat přesnou kombinaci obalového řešení, jež bude plně vyhovovat vašim požadavkům.

Tento flexibilní přístup umožňuje vyrábět na stroji BMK až 35 různých druhů sáčků, včetně sáčků se zipy, ventily a tvarovaných sáčků. Lze na něj nainstalovat dvojité cívky s fólií o průměru až 600 mm, čímž se snižuje doba odstávky při výměně a lze vyrábět sáčky o velikosti až 200 mm x 300 mm, přičemž plnicí objem může být až 2500 cm3.

Lze také specifikovat nejrůznější dávkovací jednotky, díky čemuž lze pomocí BMK plnit nejrůznější typy produktů. Mezi doplňky patří vsazené ventily, objemové plniče, šnekové plniče, vícehlavé váhy, průtokoměry a další prvky. V případě potřeby lze do sáčků vložit brčkové uzávěry, ventily a zipové uzávěry.

Konstrukce a provozní složení klade důraz na odolnost a spolehlivost a také na snadnou údržbu a hygienu. Mechanický transportní krokovací systém zaručuje spolehlivost a kapacitu až 200 jednotek za minutu, což závisí na konfiguraci sáčku.

Řezačka, uchopovač a servomotorový natahovač fólie se automaticky nastavují prostřednictvím dotykové obrazovky HMI jediným stisknutím, což zaručuje rychlou výměnu formátu. Všechny oblasti stroje jsou viditelné a přístupné skrze transparentní hygienické kryty, které usnadňují provoz, údržbu a čištění.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Modulární konstrukce – vyberte si moduly, které budou vyhovovat vašim specifickým potřebám
  • Možnost formátovat nejrůznější typy a velikosti sáčků
  • Kratší doba odstávky díky rychlému systému pro výměnu
  • Díky robustnímu provedení se maximalizuje životnost stroje
  • Široký výběr dávkování vyhovuje jakémukoli typu produktu

 

Bossar designs and manufactures a wide range of HFFS packaging machines featured full-servo control system.