Monobloková plnička a uzavíračka

Výrobci, kteří mají samostatné plnicí a uzavírací stanice, mohou zaznamenat nižší rychlost výroby v důsledku delší doby provozního cyklu. Kromě toho, pokud výrobní linka zpracovává více produktů, jako jsou kapaliny, oleje, krémy, pasty, výměna produktů a nádob mezi dvěma dávkami plnění může zabrat značné množství času. Kompletní plnící a uzavírací systém s rychlou změnou formátu zkrátí prostoje a zároveň zvýši produktivitu.

Plňte a uzavřete až 35 nádob za minutu pomocí monoblokového systému

Response Monobloc Filler & Capper od Adelphi je systém dva v jednom, který dosahuje dvojí funkčnosti plnění a uzavírání nádob. Tuto všestrannou jednotku lze efektivně použít k plnění lahví, sklenic a lahviček se šroubovacím uzávěrem různými produkty, jako jsou oleje, krémy, séra, peelingy, omáčky, arašídové máslo nebo med. Senzor „žádná nádoba, žádná náplň“ snižuje plýtvání nádobami i produktem. Přesná aplikace krouticího momentu poskytuje vyšší kvalitu uzavírání, což snižuje počet zmetků a následně čas potřebný na manipulaci operátora s vyřazenými nádobami.

Jednotka má kapacitu pro plnění objemů 5 ml až 250 ml s přesností plnění až ±0,25 % (lepší než průmyslový průměr ±1 %). Jeho schopnost rychlého plnění a uzavírání může poskytnout produktivní výkon až 35 nádob za minutu. Přesnost systému je doplněna vylepšeným procesem kontroly kvality.

VÝHODY

  • Kompaktní, prostorově efektivní design s vysokou přesností
  • Intuitivní, snadno použitelná dotyková obrazovka HMI
  • Rychlé plnění až 35 nádob za minutu
  • Přizpůsobitelné k plnění lahví, sklenic a lahviček se šroubovacím uzávěrem
  • Jednoduchá a rychlá výměna nádob z jedné velikosti náplně na druhou

Adelphi nabízí řadu zařízení navržených pro efektivní plnění, uzavírání a kontrolu lahviček v laboratorním nebo R&D prostředí.