Mrazící zařízení pro kapalné dusíky pro bezpečné a suché skladování vzorků

Odstraňte rizika křížové kontaminace a manipulace s kapalným dusíkem tím, že použijete mrazící systém, který chladicí kapalinu nedodá do přímého kontaktu s vašimi vzorky. Zvyšte úložný prostor pro stejnou stopu jako tradiční mrazák a zlepšíte přístup k vzorkům, aniž byste ovlivnili vnitřní teplotu, a těžte z průmyslových teplotních gradientů.

Řešení mrazícího zařízení pro kapalné dusíky, které odstraňuje rizika křížové kontaminace

Vhodný pro širokou škálu biotechnologických a farmaceutických použití, vlastní izotermický mrazák na kapalný dusík BioGenic Systems V1500-AB poskytuje teploty pro uskladnění dusíku, avšak bez nutnosti přivádění vzorků do přímého kontaktu s chladící kapalinou. Patentovaný design pláště znamená, že kapalný dusík obklopuje celou komoru a udržuje skladovací prostor zcela čistý a suchý, což umožňuje mimořádně nízké teploty v celé jednotce.

Stejně jako odstraňování rizika křížové kontaminace spojeného s kolizním kontaktem redukuje V1500-AB také rizika pro zdraví a bezpečnost spojená s plněním tradičních mrazniček kapalným dusíkem, protože neexistuje žádné nebezpečí postříkání.

Protože dusík není přiváděn přímo do mrazící komory, umožňuje to, že celý objem bude použit pro skladování. Jednotky umožňují skladování širokého sortimentu kontejnerů, včetně hliníkových a nerezových čtvercových a vertikálních regálů, mini regálů, systémů nádob a rámů, lahviček, krabic a kanyster či kazet.

Jednotka je standardně dodávána s respektovaným regulátorem Custom BioGenic Systems 2301, který zpracovává automatické plnění a plné sledování jednotky včetně alarmů a záznamů dat. Kombinace regulace a dizajn mrazničky znamená, že V1500-AB má vedoucí teplotní gradient v průmyslu, který dosahuje v průměru -193 ° C uvnitř skladovacího prostoru.

VÝHODY:

Úplně odstraňuje riziko křížové kontaminace z kapalného dusíku
Zvýšený teplotní gradient pro lepší stabilitu při skladování
Odstraňuje rizika spojená s ruční manipulací s kapalným dusíkem
Celý objem mrazicí komory je k dispozici, což zvyšuje účinnost skladování
Široké otevření víka poskytuje plný a snadný přístup bez ovlivnění vnitřní teploty

Custom Biogenic Systems je celosvětový leader v návrhu a výrobě nejmodernějších laboratorních mrazniček s kapalným dusíkem, kryogenního zařízení a příslušenství.