Myčka a sušička IBC

Mnoho farmaceutických procesů používá při výrobě nádoby IBC (pomocné nádoby pro sypký materiál) různých velikostí. Zásadním prvkem vysoce kvalitních farmaceutických operací je pečlivé mytí a čištění takových používaných nádob. Využitím komplexního řešení vysokotlakého čištění, které se snadno přizpůsobí širokému spektru velikostí a tvarů nádob IBC, lze výrazně snížit dobu cyklů čištění i spotřebu vody, přičemž lze zlepšit kvalitu čištění.

Kompletní řešení čištění a sušení pro farmaceutické nádoby IBC

Vysokotlaká myčka nádob C-LINE od společnosti IWT Pharma je komplexní řešení čištění navržené speciálně pro potřeby farmaceutického průmyslu.  Myčky C-LINE jsou plně kompatibilní s GMP i FDA a nabízejí kompletní dávkové reporty s přenosem dat přes USB a/nebo integrovanou tiskárnu. Snadno použitelný dotykový displej HMI společnosti Siemens umožňuje rychlou a jednoduchou volbu možností, což zajišťuje úplnou kontrolu nad procesem čištění včetně teploty, typu vody, možností čisticích prostředků a dalších.

Lze dosáhnout mimořádně vysokých tlaků až do 70 barů (1015 PSI), což zaručuje vynikající výsledky čištění při použití pouze 40 litrů vody za minutu. Kromě snížení spotřeby vody systém vysokotlakého čištění také výrazně redukuje dobu čistícího cyklu.

Důkladného sušení je dosaženo vysoce účinnou teplovzdušnou jednotkou s filtrací HEPA, která odstraňuje zbytky vody a zamezuje mikrobiologickému růstu.

Flexibilita je klíčová a C-LINE umožňuje kompletní vnitřní i vnější čištění nádob IBC širokého spektra velikostí a tvarů. Další výhody zajišťují externí rychlospojky umožňující připojení doplňkových mycích zařízení. Plně modulární konstrukce umožňuje umístit čisticí komoru do citlivých nebo klasifikovaných prostorů, přičemž všechny technické komponenty lze umístit vzdáleně.

VÝHODY PRO VÁS

  • Nejvyšší kvalita čištění nádob IBC se spotřebou vody pouze 40 l/min
  • Jednu jednotku lze použít pro celou řadu nádob IBC
  • Flexibilní doplňky zahrnují dvojitá dvířka pro průchozí operace a vzduchové chlazení
  • Výrazné zkrácení doby cyklu čištění
  • Plně kompatibilní s FDA a GMP včetně digitálních a papírových reportů

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.