Myčka GMP

Aby byla zaručena nulová kŕížová kontaminace mezi výrobními dávkami, je správné čištění všech součástí zařízení v kontaktu s výrobkem zásadním krokem ve výrobě léčiv. Plně automatická myčka kontaktních dílů je ideálním řešením pro snížení prostojů souvisejících s čištěním součástí a pro zlepšení výsledků. Navíc díky sníženým požadavkům na obsluhu a lepší výkonnosti umožňuje rychlou návratnost investic.

Úsporné řešení čištění dílů s flexibilními možnostmi

Zařízení IWT Pharma řady 300 je mycí řešení COP pro širokou škálu součástí, které přicházejí do styku s produktem. Bylo navrženo speciálně pro farmaceutický průmysl tak, aby splnilo všechny příslušné normy, což zahrnuje GAMP5, cGMP, ASME-BPE, základní ISPE a FDA (včetně 21CFR část 11).

K dispozici je s komorou o objemu 250, 500 a 1000 litrů a řada 300 tak zajišťuje maximální flexibilitu díky nabídce tří různých dodávek vody, možností ohřevu vody párou nebo elektricky a schopnosti úplného opláchnutí GMP WFI. Volitelné monitorování vodivosti oplachové vody a moduly sušení s filtry HEPA umožňují systému řady 300 zajistit kompletní cyklus čištění a sušení v kratším čase, což snižuje prostoje mezi jednotlivými dávkami.

Je zajištěna úplná kompatibilita s GMP a FDA a k dispozici jsou reporty cyklů ke stažení přes USB a/nebo prostřednictvím integrované tiskárny. Vylepšené prvky křížové kontaminace zajišťují, že mezi vyčištěnými částmi vystupujícími z komory a kontaminovanými částmi vstupujícími do komory nedochází ke kontaktu. Snadného použití pro operátory je dosaženo prostřednictvím plně barevného dotykového displeje Siemens HMI a až 30 plně přizpůsobených mycích programů lze specifikovat tak, aby vyhovovaly široké škále součástí z různých materiálů.

Jednotky řady 300 zahrnují plně přizpůsobené a na míru vyrobené vkládací koše přesně podle vašich požadavků. Technici sestavují každý koš tak, aby optimalizovali rychlost plnění intuitivním místem pro každou položku, maximalizovali propustnost a zároveň umožnili úplné odvodnění a přesné opláchnutí i těch nejmenších nebo nejvíce skrytých ploch kontaktu s produktem.

VÝHODY PRO VÁS

  • Vkládací koše na míru pro maximální efektivitu a dokonalé výsledky
  • Až tři různé zdroje vody a dvě různá odtoková potrubí
  • Volitelné doplňky zahrnují sušící systém s filtrem HEPA a monitorování vodivosti vody
  • Plně kompatibilní s FDA a GMP
  • Zdokonalené systémy prevence křížové kontaminace

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.