Nízkorýchlostní plnička tub

Zvyšující množství výrobků ve farmaceutickém, kosmetickém a potravinářském průmyslu se dodává v ohebných tubách, lahvích nebo dávkovačích. Automatizované stroje na plnění tub zlepšují efektivitu výroby tím, že přesně vyplňují, utěsňují a uzavírají řadu tubových obalů s minimálním zásahem obsluhy. Pro menší výrobní prostředí jsou velké plnicí stroje nepraktické a drahé.

Automatické plnění tub pro výrobu v malém měřítku

FP-10 od IWK je plnicí stroj příští generace, který pracuje při nižších rychlostech a je nejvhodnější pro výrobu v malém měřítku. Obsahuje 10 pracovních stanic, které dokáží zpracovávat tuby o průměru 10 až 52 mm a dokáží přesně dávkovat od 1,5 ml do 300 ml produktu až do 70 tub za minutu.

FP-10 byl navržen tak, aby umožnil rychlý přechod na jiný produkt, a všechny komponenty lze vyměnit za pouhých 15 minut, přičemž prostoje jsou minimální.

FP-10 využíva výhody nejnovější servo technologie, což dává zařízení velmi vysokou spolehlivost a minimální potřebu údržby. Nový 5.7″ dotykový panel HMI zobrazuje nejen všechny důležité parametry procesu, ale také umožňuje profil ukládání dat a nahrávání. Připojení k internetu umožňuje vzdálenou diagnostiku a servis.

Schopen naplnit kovové nebo plastové nádoby, FP-10 může dokonale tvarovat těsnění plastů horkým vzduchem a nabízí dvojité, trojité, nebo sedlovité skládaní pro kovové tuby, dle vašich přesných požadavků.

Vhodné pro použití na širokou škálu produktů, FP-10 může naplnit a uzavřet úzké válcové (s EURO otvorem, zakřiveným těsněním), oválne nebo kónické tuby, rozprašovače (včetně vložení pístů), řasenky, kartuše, a nádoby (s uzávěrem).

VÝHODY PRO VÁS

  • moderný servo pohon a HMI pro spolehlivost a snadnost použití
  • plnění, těsnění a uzátváraní širokej škály tub s 15 minut prostojem potřebným na změnu produktu
  • minimalní požadavky na údržbu
  • vysoká přesnost dávkování bez odkapávání nebo stékání – bez kontaminace
  • detekce a odmítnutí poškozených tub