Objemná komorová myčka

Výroba kosmetických přípravků, nutraceutik nebo neregulovaných léčiv často vyžaduje čištění a sanitaci větších součástí v kontaktu s produkty, jako jsou nádoby, palety, bubny a kyblíky. Manuální mytí je časově náročné, představuje další zdravotní a bezpečnostní rizika a může dosahovat jen proměnlivých výsledků. Velkokapacitní komorová myčka řeší tyto obavy a nabízí vyšší průchodnost se sníženými časy cyklů čištění i vynikající a opakovatelnou výkonnost při čištění.

Komorová myčka pro účinné čištění větších dílů

IWT Pharma 900C je objemná komorová myčka speciálně zkonstruovaná tak, aby důkladně čistila střední až velké součásti používané při výrobě neregulovaných léčiv a kosmetiky. Její velký objem (více než 4 m3) je ideální pro čištění palet, nádob, sudů a podobných předmětů.

Model 900C byl navržen pro zajištění maximální flexibility vkládání, přičemž nabízí standardní i plně přizpůsobené vkládací soupravy. Mezi pokročilé prvky patří skloněné dno pro zlepšení odtoku vody z plochých povrchů a cyklus sušení pro náklad i komoru.

Zlepšení snadnosti použití a propustnosti umožňují patentované rychloupínací konektory pro rychlé přichycení a odstranění upravených vkládacích košů určených pro čištění kritických součástí. K dispozici jsou jedna nebo dvě dvířka, jak to vyhoví vašim požadavkům, a lze využít až dvě nádrže na čisticí prostředek.

Intuitivní barevný dotykový displej HMI odporuje přizpůsobené mycí cykly s úplnou kontrolou nad typem vody, teplotou, možnostmi oplachování a sušení. Navzdory tomu, že je model 900C navržen pro neregulovaná použití, nabízí plné protokolování cyklů s výstupem USB, což zajišťuje plnou sledovatelnost a snadné vedení záznamů.

VÝHODY PRO VÁS

  • Ideální pro střední až velké díly včetně kontejnerů, košů a sudů
  • Nabídka standardních nebo plně přizpůsobených vkládacích košů vyhovujících všem typům součástí
  • Vestavěný cyklus sušení včetně dezinfekce parou
  • Vysoká produktivita při opakovaných dávkách
  • Samočistící vestavěné filtry snižující dobu údržby a náklady

 

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.