On-line systém odběru vzorků pro bioprocesy většího měřítka

Přesné vzorkování je zásadní pro zlepšení široké škály průmyslových, chemických a biopalivových procesů. Aby se dosáhlo maximální výkonnosti, je zapotřebí řešení pro odběr vzorků zajišťující neustálý (24/7) automatizovaný provoz, monitorování v reálném čase, sběr frakcí, řízení dávek a zpracování dat, což umožní zvýšit výkonnost procesů a vývoje.

Automatizované on-line vzorkování až pro osm nádob

Flownamics Seg-Flow 8000i je plně automatizovaný on-line systém odběru vzorků, který nabízí řešení vícenásobného monitorování procesů a řízení určený pro biopalivové, chemické nebo průmyslové procesy.

Patentovaná technologie segmentovaného on-line vzorkování Seg-Flow znamená rychlý a přesný odběr vzorků pro až osm nádob a dodávku vzorků do až čtyř analyzátorů a/nebo kolektorů frakcí, přičemž používá chemicky inertní dráhu tekutiny s automatickým čištěním nebo sterilizací po každém vzorku.

Pro maximální flexibilitu je k dispozici několik doplňků řízení dávkování a Seg-Flow 8000i dokáže ovládat až dvě čerpadla na nádobu.

Zařízení 8000i není závislé na velikosti a lze je používat s laboratorními, pilotními nebo výrobními nádobami. Využívá unikátní odběrnou sondu v místě FISP, která zajišťuje aseptickou bariéru mezi nádobou a systémem Seg-Flow.

Zařízení Seg-Flow je vybaveno integrovaným dotykovým displejem HMI, který poskytuje kontrolu nad velkým množstvím možností vzorkování a dávkování. Tento snadno použitelný systém vyžaduje minimální školení a umožňuje naprogramování parametrů během několika minut.

Interní webový server Flow-Web zaznamenává data a informace pro každou nádobu nebo tok nezávisle a umožňuje prohlížení a řízení z libovolného počítače nebo mobilního zařízení.

Vysoce flexibilní provozní software Sefg-Flow lze přizpůsobit vašim specifickým aplikacím. Umožňuje ukládat data ve formátu tabulkového procesoru nebo je automaticky exportovat do jiného softwaru. Stav systému a hlášení lze rychle zkontrolovat z libovolného zařízení s prohlížečem a přístupem na Internet.

VÝHODY PRO VÁS

  • Technologie segmentového toku poskytuje mimořádně přesné vzorkování bez buněk nebo s buňkami
  • Vzorek může jedna jednotka odebrat až z osmi bioreaktorů a poslat až do čtyř analyzátorů
  • Minimální údržba a snadné nastavení snižují požadavky na školení
  • Chemicky inertní dráha kapaliny s automatickým čištěním a sterilizací
  • Lze přizpůsobit přesně vašim požadavkům

Společnost Flownamics (http://www.flownamics.com) byla založena v roce 1995 a od té doby vyvíjí nové technologie pro vzorkování, automatizaci a řízení bioprocesů. Společnost Flownamics poskytuje vysoce kvalitní produkty, které řeší potřeby provozovatelů fermentorů a bioreaktorů v biotechnologickém průmyslu.

Filename Filetype Filesize
Brochure_Flownamics-Seg-Flow.pdf application/pdf 0.66 MB