Ovladač pro malé bioreaktory

Při práci s malými bioreaktory o objemu od 50 ml potřebujete mít zejména dobrý přehled a možnost snadno ovládat parametry jako pH, teplotu, rozpuštěný kyslík, pěnivost/hladina a míchání.

Ovládací systém pro malé bioreaktory

MyControl od společnosti Getinge Applikon je nejpokročilejší ovládací systém pro malé bioreaktory, je kompatibilní s bioreaktory s pracovním objemem od 50 do 2700 ml a umožňuje snadný přechod mezi konfiguracemi pro mikrobiální a buněčné kultury.

Zabudované softwarové rozhraní umožňuje přístup přes webový prohlížeč v počítači, tabletu nebo smartphonu, takže můžete řídit celou laboratoř snadněji než kdykoliv předtím.

Přednastaveno a připraveno k použití. Snadno lze rozšířit o další kontrolní obvody, senzory, aktuátory nebo externí I/O, takže je možné vytvořit systém přesně vyhovující vašim požadavkům. Systém je navíc modulární, tudíž je možné upravovat jeho konfiguraci podle aktuálních cílů výzkumu.

Jeden ovládací systém může řídit: 250 až 1000ml bioreaktory MiniBio, 1 až 3l Autoklávovatelné bioreaktory, 3l jednorázové bioreaktory Cellready.

VÝHODY PRO VÁS

  • PID a samonastavovací adaptivní kontrola
  • Ovládání přes webový prohlížeč, iPod, iPhone nebo iPad
  • Integrované zesilovače pro agitaci, pH, DO, teplota, hladina a pěnivost
  • Připojení USB pro senzory pH a DO Biomass nebo Fluorophore

Getinge Applikon je světový lídr ve vývoji a dodávce moderních bioreaktorů vhodných pro laboratoře i pro výrobní procesy.

Filename Filetype Filesize
Applikon myControl leaflet.pdf application/pdf 0.93 MB