Paletizér pro skládání do vrstev

Paletizér, který uspokojí střední až vysoké nároky kladené na moderní balící linku. Vhodný pro všechny typy pytlů, uzavřených sešitím nebo lepením za tepla.

Velmi dobře řešený paletizér pro paletizaci do vrstev s přísunem pytlů

Řada paletizérů HPL SERIES společnosti PT Chronos je určena pro skládání pytlů do vrstev, ve formátu od 3 do 10 vrstev pro europalety, průmyslové a chemické palety (další možnosti na vyžádání). Paletizér je vhodný pro ukládání chlopňových pytlů, bez ohledu na zabalený materiál.

Standardní výbavou modulů strojů řady HPL SERIES je zařízení pro srovnávání a vyrovnávání, válečkový dopravník s točnou, nakládací válečkový dopravník, zásobník prázdných palet, válečkový dopravník naložených palet, platforma pro obsluhu a údržbu a centrální řídící jednotka. Podle požadovaného výkonu lze sestavit modulární systém s výstupem přibližně 2800 pytlů za hodinu.

VÝHODY

  • Snadná obsluha i údržba
  • Možnost rozšíření tak, aby vyhovoval budoucím požadavkům
  • Volitelně možnost automatického umístění prokládací desky na prázdnou paletu nebo mezi jednotlivé vrstvy
  • Velká nabídka příslušenství

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.