Parní kompresní destilátor

Voda do injekcí musí mít tu nejvyšší kvalitu, aby se vyloučila možnost nakažení a infekce. Pravidla úřadu FDA a mezinárodní správná výrobní praxe nastavují laťku vysoko. To je zvláště náročné v oblastech, kde je kvalita vstupní vody nízká.

Parní kompresní destilátor pro vodu téměř jakékoli kvality

Parní kompresní destilátor BRAM-COR STMC vyrábí vodu do injekcí, která odpovídá požadavkům USP, EP i FDA. Destilovaná voda neobsahuje kyslík, oxid uhličitý, chlorové přísady, soli ani těžké kovy. Dva speciální systémy pro odstranění plynů tyto plyny odstraňují ve vysokotlakém prostředí.

Parní kompresní destilátor využívá elektrické nebo parní zahřívání, popřípadě kombinaci obou metod. Proto může dál pracovat i přes noc, kdy průmyslová pára obvykle nebývá k dispozici. Tento destilátor může pracovat v podstatě s jakoukoli kvalitou vody. Průběžná recyklace tepla snižuje emise uhlíku.

Parní kompresní destilátor BRAM-COR STMC vodu předehřívá a potom ji postupně zahřívá až na úroveň vypařování. Větrák čistou páru nasává do kondenzační nádoby, kde se v kondenzačním potrubí mění na vodu pro injekce. Vnitřní tlak je vyšší než atmosférický tlak, a tím se předchází vniknutí vzduchu zvenčí.

Jedná se o bezpečný, energeticky úsporný a nízkoúdržbový destilátor s velmi flexibilní kapacitou. Pro kondenzaci čisté páry není zapotřebí žádná chladicí voda.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Odpovídá požadavkům USP, EP i FDA
  • Velmi kvalitní výstupní voda
  • Čistá pára je zahřívaná elektricky nebo průmyslovou párou
  • Možnost použít v podstatě jakoukoli vstupní vodu, která je k dispozici
  • Lze upravit podle požadavků zákazníka pomocí automatického ovládání

BRAM-COR (https://bram-cor.com) is developing and manufacturing water treatment systems. Also the company manufactures pharmaceutical processing, filling and packaging technology for liquid/sterile drug and viscous products.