Pětiválcová stolice na zpracování čokolády

Pokud máte v úmyslu vyrábět klasickou čokoládu vysoké kvality, je pro vás stolice 5 Roll Refiner ideální volbou. Je vhodná pro výrobu s častými přechody mezi recepturami, jednotlivé válce jsou vybaveny vlastním pohonem, a díky vysokému stupni automatizace se stroj snadno ovládá.

Plně automatizovaná pětiválcová válcovací stolice

5-Roll Refiner od Royal Duyvis Wiener je nejhygieničtější stroj svého typu dostupný na trhu. Díky plně automatizovaným funkcím řízeným vyrovnávací pamětí PLC stroj dokáže maximalizovat objem výroby až na čtyři dávky za hodinu. Všestrannost výrobní linky je zajištěna díky nastavitelné rychlosti otáčení válců a tření.

Efektivní kontrola velikosti částic představuje účinné řešení, pokud je vaše výroba ohrožena nežádoucími výkyvy vlastností produktu. V horní části válcovací stolice jsou na dvou místech (uprostřed a na kraji) nainstalovány jednotky řídicího systému měřící velikost částic. Každých 20 ms systém automaticky měří údaje o kakau, čokoládě a tuku a vyhodnocuje nastavení válců stroje.

VÝHODY PRO VÁS

  • Kapacita dávky může být až 900 kg/h u modelu WF 13 nebo 1400 kg/h u většího modelu WF 20.
  • Válce mají pracovní šířku 1300 resp. 2000 mm
  • Automatické řízení teploty, osvědčený hydraulický systém, ochrana proti chodu naprázdno a pokročilé ovládací prvky zajišťují spolehlivost a snadné používání
  • Inovativní pětiválcová stolice
  • Flexibilní možnosti výroby díky jedinému stroji

Popřední výrobce zařízení na zpracovaní kakaa a výrobu pravé čokolády.