Pilotní extrakční linka na přírodní ingredience

Předtím, než zakoupíte úplnou extrakční linku, musíte určit správné parametry procesu pro vaše výrobky. Malá extrakční linka pro zkušební provoz představuje ideální řešení pro testování a vývoj ve spolehlivé a snadno použitelné konfiguraci, případně pro výrobu malých objemů.

Extrakční linka pro zkušební provozy a získávání esenciálních olejů, olejových pryskyřic, aromatických a přírodních extraktů a bílkovin

Pilotní extrakční linka Devex je ideální pro zpracování malých dávek a experimentální extrakci ze širokého sortimentu produktů. Vyzkoušíte si na ní nastavení nejlepších výrobních parametrů dřív, než spustíte výrobu v plném měřítku.

Systém se vyrábí v Německu podle těch nejvyšších standardů. Funkčnost každé pilotní linky Devex je kompletně testovaná dřív, než linka opustí továrnu. Když pak dorazí na místo, můžete si být jistí jejím bezchybným provozem a rovnou začít s testováním nebo maloobjemovou výrobou.

Pilotní extrakční linka byla navržena s ohledem na co nejjednodušší použití a umožňuje snadno získávat na výstupu surovinu, kterou pak lze rychle a jednoduše čistit. Díky tomu je snadné produkt vyměnit, a tak při vývoji a testování pracovat s mnoha různými produkty.

Systém je vhodný pro zpracování nejrůznějších produktů, jako je káva, čaj, listy a kůra, kořeny, koření, ovoce, semena, rostliny, léčebné byliny a další.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Před doručením na místo plně otestováno, rychlá instalace, bezproblémový provoz
  • Speciální kuželový tvar zajišťuje rovnoměrnou distribuci rozpouštědla a snadný výstup suroviny.
  • Systém má dvě 100l extrakční jednotky pro extrakci typu kapalina-pevná látka, které se dají použít u nejrůznějších produktů
  • Díky testování a vývoji za účelem nastavení správných parametrů pro velkoobjemovou linku se šetří náklady za testování u třetí strany