Pilotní vysokotlaký homogenizátor

Pro maximální hodnotu je ideální volbou vysokotlaký homogenizátor, který je vhodný jak pro laboratorní tak pro pilotní/malou farmaceutickou výrobu. Plná kontrola nad všemi procesními prvky a 100% škálovatelnost ve spojení s nákladově efektivním elektrickým provozem nabízí značnou úsporu nákladů oproti alternativním možnostem.

Cenově efektivní jednotka vhodná pro laboratorní i pilotní použití

Mini DeBEE je hydraulicky poháněný homogenizátor, který je vhodný jak pro laboratorní použití, tak v pilotních zařízeních nebo v drobném průmyslu. Nabízí nejvyšší intenzitu procesu, která je k dispozici ve své třídě, naruší nejtvrdší buňky s nejvyšším výtěžkem nebo získá nejmenší velikost částic.

S vlastním modulárním homogenizačním článkem nabízi Mini DeBEE zcela nezávislou kontrolu tlaku, toku, kavitace, nárazu, střihu a trvání procesu. Minimální velikost vzorku pouhých 10 ml ho činí vynikající volbou pro výzkum a vývoj a laboratorní práci. Protože zaručuje 100% škálovatelnost, může být snadno převedena na pilotní operace nebo může být samotný stroj použit také pro malosériovou a šaržovou výrobu a nabízí nepřetržitý tok až 15 litrů za hodinu.

Řízení PLC s digitálním rozhraním znamená jednoduché ovládání a monitorování s uživatelsky nastavitelným provozním tlakem od 2 000 do 45 000 PSI. Spolu s širokou nabídkou možností je Mini DeBEE vhodný pro použití ve farmaceutickém, biotechnologickém, chemickém, kosmetickém a potravinářském průmyslu.

VÝHODY:

Snadno se čistí a udržuje, minimální prostoje
100% záruka škálovatelnosti
Cenově efektivní elektrický výkon
Nastavitelný tlak na 45 000 PSI
Nejvyšší intenzita procesu v průmyslu

BEE International je celosvětový dodavatel vysokotlakých homogenizátorů pro farmaceutický, biotechnologický, chemický, kosmetický a potravinářský průmysl.