Plně automatizovaný on-line vzorkování pro bioprocesy

Přesné vzorkování je kritickým nástrojem při navrhování a zlepšování velkého množství farmaceutických bioprocesů. Pro maximální výkon potřebujete robustní a vysoce přesné automatické vzorkovací řešení, které doručuje vzorky vašim analyzátorům 24/7 v reálném čase a může se integrovat s velkým počtem přístrojů.

Automatizovaný on-line vzorkovač se zvýšenou spolehlivostí a snadným používáním

Seg-Flow S3 od Flownamics je nejnovější generací v řadě automatizovaných vzorkovačů a byl vyvinut tak, aby poskytoval perfektní řešení vzorkování pro vaše nejdůležitější procesy.

Seg-Flow S3, navržený pro náročné použití, byl zkonstruován se zvýšenou robustností a vyznačuje se vysoce odolnou ocelovou konstrukcí. Integrované uživatelské rozhraní dotykové obrazovky je jasné a snadno použitelné, s jednoduchou navigací s miniaturami a ideální pro jakékoli laboratorní prostředí. Jasná LED světla nabízejí indikaci stavu „na první pohled“ pro snadné sledování.

Seg-Flow S3 nabízí úplnou flexibilitu, která odpovídá vašim potřebám vzorkování. Může současně odebírat vzorky od jedné do osmi nádob nebo zpracovávat toky vzorků bez buněk nebo buněk, a poté dodávat až čtyřem analyzátorům nebo sběračům frakcí.

S3 automaticky vyčistí a/nebo sterilizuje vzorkové linie po každém odběru, čímž zcela odstraní riziko křížové kontaminace.

Pro monitorování procesů může S3 exportovat data do jakéhokoli OPC s podporou OPC, PLC nebo PC, což umožňuje snadné sledování a analýzu dat o výkonu.
Do vzorkovače lze naprogramovat širokou škálu strategií řízení posuvu, včetně žádané hodnoty a gravimetrie. S3 může ovládat 2 napájecí čerpadla na nádobu.

VÝHODY PRO VÁS

  • Vysoce spolehlivý a snadno použitelný vzorkovač s robustním designem pro dlouhou životnost
  • Velmi flexibilní – odběry až z 8 nádob a široký rozsah programů kontroly
  • Vestavěný dotykový displej s ovládacími prvky miniatur a vynikající viditelností, navržený pro laboratoř
  • Kompletní automatické čištění nebo sterilizace po každém odběru vzorku
  • Kompatibilní s celou řadou nástrojů a platformami SCADA založenými na OPC

Společnost Flownamics (http://www.flownamics.com) byla založena v roce 1995 a od té doby vyvíjí nové technologie pro vzorkování, automatizaci a řízení bioprocesů. Společnost Flownamics poskytuje vysoce kvalitní produkty, které řeší potřeby provozovatelů fermentorů a bioreaktorů v biotechnologickém průmyslu.