Plnič čokolády

Chcete ten nejkvalitnější plnič pro svou malou až střední výrobu? Klasické plniče za nízkou cenu nejsou flexibilní a kvalita jejich produkce bývá nekonzistentní, zatímco ty, které potřebujete a které mají požadované parametry, bývají zase moc drahé a navržené pro větší provozy. Pokud chcete vyrábět všechno – od dlouhých jednorázově odlitých tyčinek, truffle kuliček, a dokonce vícebarevných produktů v malé výrobě, potřebujete plnič za příznivou cenu, aniž by to bylo na úkor jeho kvality a flexibility.

Řada flexibilních plničů s využitím pro menší výrobní kapacity v úsporném balíčku

Systém Aasted Sophus Flexible byl vyvinut tak, aby odpovídal moderním požadavkům na univerzálnost, snadnou obsluhu a nízké náklady. Jedná se o plnicí systém ve 3 variantách s několika doplňky.

Sophus Flexible SF je ideální pro dlouhé, jednorázově odlité, plněné tyčinky, truffle kuličky, vajíčka, pralinky a další uzavřené výrobky s přísadami, a také pro vícebarevné produkty.

Sophus Flexible MF se dokonale hodí pro bodové nebo dlouhé plnění pro základny a kontinuální linky.

Sophus Flexible RF je navržen pro bodové plnění pro základny nebo náplně a pro malé přísady. Je zacílen především na malé výrobní kapacity.

Všechny varianty jsou lehké, umožňují snadnou manipulaci a byly navrženy s menšími servomechanismy a motory, což vede k nižší spotřebě a vyžaduje jen minimální údržbu.

Řada Aasted Sophus Flexible má nový „klipsový“ montážní systém, díky němuž je rekonfigurace formovací linky rychlá a snadná a minimalizuje se tak doba odstávky. Doplňky v podobě vícenásobné násypky, třesací násypky a vestavěného zdvihače forem zvyšují flexibilitu.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Úsporné plnění pro malé a střední výrobní linky s různými variantami, které budou vyhovovat vašim potřebám
  • Snadné použití, snadné čištění a snadná rekonfigurace zajišťují maximální využitelnost
  • Navrženo speciálně s menšími motory a servomechanismy, a proto je i spotřeba energie nižší
  • Různé násypky a varianty zvedání forem rozšiřují možnosti využití systému

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.