Plnič na provzdušněné hmoty

Chcete pracovat s těmi nejjemnějšími provzdušněnými hmotami a udržet špičkovou kvalitu výsledných produktů? Klasické plniče jsou pro takovou manipulaci často příliš agresivní, což vede k nerovnoměrné kvalitě produktů. Potřebujete šetrný a zároveň flexibilní plnič, který dosáhne dokonalých výsledků i u širokého sortimentu jemných ingrediencí?

Šetrné a přesné plnění všech typů provzdušněných hmot – a to kdykoli

Plnič na provzdušněné hmoty Aasted ESA byl od základů navržen pro dosažení dokonalých výsledků při zpracovávání provzdušněných hmot. Má uzavřenou násypku a uzavřenou konstrukci hlavy, které dokážou bezchybně zpracovávat hmoty s vysokou i nízkou viskozitou.

Systém ESA zaručuje naprostou flexibilitu díky speciálně navrženým pístům provádějícím šetrné a přesné pohyby, díky nimž se zachovají jednak jemnější vzduchové bublinky, ale i velké viditelné bubliny, podle toho, jaké požadavky na produkt máte.

Další variabilnost je zaručena doplňkovou třesací násypkou, která může při plnění oscilovat. Dále je v případě potřeby k dispozici vestavěné zvedání forem.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Přesné a šetrné zpracování provzdušněných hmot a tukových náplní pro zachování té nejvyšší kvality výrobků
  • Snadné čištění a údržba zaručují minimální odstávku, zatímco C-rám umožňuje snadný přístup a pohyb stroje při začlenění a odebrání z linky
  • I přes svou šetrnost má stroj kapacitu 3000 kg za hodinu a 20 cyklů za minutu, což zajišťuje vysokou výrobní kapacitu
  • Díky flexibilnímu řešení lze na jediné jednotce vyrábět široký sortiment produktů

 

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.