Plnič pro pekařské výrobky s vertikálním pohybem hlavice

Chcete vyrábět co nejširší sortiment extrudovaných nebo plněných produktů, ale nechcete přitom obětovat kvalitu a flexibilitu? Klasické systémy bývají navrženy pro dosažení vynikajících výsledků jen s úzkým sortimentem hmot. Nevýhodou bývá malá flexibilita, což u systému pro jeden druh výrobku znamená pomalejší návratnost investice. Nejnovější flexibilní plniče pro pekařské výrobky jsou schopné dosáhnout vynikajících výsledků s širokým sortimentem hmot a co nejrozmanitějšími způsoby extruze a plnění.

Plně modulární extrudér a plnič pro co nejkvalitnější zpracování nejrůznějších hmot

Systém Aasted Alice byl navržen pro co největší flexibilitu a přidanou hodnotu a dosahuje vynikajících výsledků s nejrůznějšími hmotami.

Hlavici systému Alice lze ručně nastavit, zautomatizovat její svislý pohyb nebo ji plně automatizovat ve svislém i vodorovném směru. Jednoduchá, dvojitá i trojitá hlavice umožňují vyrábět produkty až ze tří různých hmot.

Systém Alice má snadno odnímatelnou celou plnicí jednotku, která umožňuje odpojení hadic offline, čímž se minimalizuje doba odstávky kvůli údržbě, čištění a výměně produktu. Všechny součásti byly navrženy s ohledem na maximální účinnost tak, aby byly lehké, snadno demontovatelné a aby se s nimi snadno manipulovalo. Díky speciálním nástrojům určeným pro konkrétní účel lze stroj v případě potřeby čistit i za chodu.

Díky nástrojům Aasted QuickShift lze na systému Alice vyrábět ohromující množství produktů při jejich velmi jednoduché výměně. Mezi doplňky patří one-shot, dvoubarevná extruze a řezání drátem, řezání velkých příměsí drátem, sekvenční plnění, plnění s pivotem a další možnosti. Kromě toho jsou k dispozici zcela uzpůsobené nástrojové doplňky, které budou přesně odpovídat vašim požadavkům.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Naprostá přesnost a ovládatelnost zaručují špičkovou kvalitu výsledných produktů
  • Široké možnosti extruze a plnění a rovněž druhů zpracovávaných hmot znamenají, že to všechno zvládne jediný stroj, což je vynikající poměr cena-výkon.
  • Sady nástrojů QuickShift a zcela odnímatelná extruzní / plnicí jednotka přispívají k minimální době odstávky při změně produktu nebo čištění a vyšší účinnosti linky
  • Přizpůsobí se vašim potřebám. Spolu s vývojem produktů můžete později přidávat další hlavice, a dojít až k systému s trojitou hlavicí.

 

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.