Plnič pro tvrdé a plněné čokolády

Pokud potřebujete vyrábět širokou škálu čokoládových výrobků na menší výrobní lince, pak větší stroje nejsou investicí s rychlou návratností. Potřebujete stroj, který bude od začátku navržený pro plně flexibilní malou výrobu tvrdých i plněných čokolád, čokoládových plněných tyčinek, pralinek a dalších výrobků.

Flexibilní jednorázový plnič pro menší linky s nejmodernějšími funkcemi

Systém Aasted Nilshot je určen speciálně pro malé a středně velké provozy. Je jednoduchý na obsluhu pro jakéhokoli operátora, a přesto je vybaven technologií, která vám umožní vyrábět široký sortiment produktů. Kromě tvrdých a plněných čokolád může stroj Nilshot vyrábět dvouvrstvé produkty, plněné tyčinky, truffle kuličky, vajíčka, pralinky a další sortiment.

Konstrukce se 24 písty může zpracovat až 150 kg čokolády za hodinu, zatímco písty lze jednotlivě zapnout nebo vypnout, a dosáhnout tak maximální produkční flexibility. Systém Aasted Nilshot může pracovat s nejrůznějšími formami a díky jednoduchému rozhraní HMI může obsluha mít snadný přístup k různým receptům.

Pro minimalizaci doby odstávky byl systém Nilshot navržen tak, aby se dal snadno čistit a udržovat, a je zkonstruován z hygienické nerezové oceli a hliníku. Díky promyšleným funkcím, jako je otáčivá bezpečnostní obrazovka, se umožňuje v případě nutnosti rychlý přístup k oblasti pístů, aniž by to bylo na úkor bezpečnosti.

Systém lze snadno dovybavit jednotkou třesacího dopravníku. Díky tomu lze formy setřásat ve dvou osách, přičemž v obou se odstraňují vzduchové bublinky a zajišťuje se kompletní vyplnění formy. Tuto doplňkovou jednotku lze k systému Nilshot snadno připojit a dá se jednoduše a rychle upravit, aby vyhovovala jakémukoli typu formy.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Maximální flexibilita pro menší výrobní provozy s možností uložit až 126 receptů
  • Snadné čištění, údržba a obsluha jakýmkoli personálem
  • 60% objem náplně a možnost vyrobit široký sortiment produktů
  • Doplňkový třesací dopravník zajišťuje vždy dokonalé výsledky vyplnění formy
  • Vynikající pro experimenty a nový design produktů

Společnost Aasted (http://www.aasted.eu) vyrábí čokoládové temperovací stroje, dávkovací stroje, máčecí stroje, chladicí tunely, tyčinkové a formovací linky.