Plnicí stroj pro otevřené pytle

Pokud jste výrobcem hnojiv, sypkých chemikálií, cukru, semen nebo zrnových produktů, je pravděpodobné, že potřebujete přepravovat velké množství sypkých materiálů. Přesné vážení a dávkování při pytlování těchto produktů může být náročné. Ideálně byste potřebovali účinný a spolehlivý balicí systém, který by se se všemi těmito úkoly vyrovnal.

Čas můžete ušetřit díky rychlému a nízkoúdržbovému balícímu stroji

STATEC BINDER PRINCIPAC je plně automatický, výkonný obalovací stroj pro plnění otevřených pytlů. Může zpracovat až 2000 pytlů za hodinu, což z něj činí jeden z nejvýkonnějších pytlovacích strojů.

Plnicí stroj pro otevřené pytle může plnit polštářové i skládací pytle s plnicí hmotností 10 kg až 50 kg. Může zpracovávat pytle vyrobené z tkaného polyetylenu (PE), polypropylenu (PP) a papíru. Prefabrikované pytle jsou oddělovány ze zásobníku a jednotlivě jsou přesouvány do odebírací stanice pomocí podtlakových miskových úchytek. Tyto pytle se poté pomocí podtlakových tyčí otevřou, aby se maximalizoval objem, a poté se pytel připevní k plnicí hubici. Následně se naváží odměřené množství produktu, který se naplní do pytle. Po dokončení plnění se pytle umístí na pásový dopravník a přepraví se ke stroji na uzavření pytlů. Pytel se potom zašije, zataví nebo zalepí, a to v závislosti na materiálu, z něhož je vyroben.

Stroj je ideální pro jakékoli sypké produkty potravinářského, chemického nebo petrochemického průmyslu. Může být dodán také s doplňkovým vybavením, například s hubicí pro bezprašné plnění práškových produktů, jako je cukr, sůl apod.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Kompaktní provedení a vysoká flexibilita
  • Snadný přístup i obsluha
  • Robustní konstrukce a vysoká spolehlivost
  • Vysoká kapacita šetří čas

STATEC Binder se specializuje na vysoce výkonné pytlování a paletizaci sypkého zboží.