Plnička farmaceutických lahviček

Plničky farmaceutických lahviček musí dosahovat vysokých produkčních rychlostí a přitom zachovávat hygienické podmínky. Musí zajistit také velmi přesné měření a přitom být spolehlivé a mít nízké provozní náklady.

Lineární plnička na lahvičky

Plničky BRAM-COR FFIL na lahvičky využívají lineární hydraulické obvody, které jim během provozu zaručují stabilitu. Kvalitní provedení z nerezové oceli přispívá k bezproblémovému chodu, dlouhodobé spolehlivosti a nízkým nákladům na údržbu.

Lahvičky se do plničky vkládají na hygienickém pásu, a pod plnicí systém jsou umísťovány mechanickým systémem. Plnicí trysky se spouštějí do hrdla lahviček pomocí posuvných mechanismů. Tvar trysek zabraňuje tvorbě pěny i při vysoké rychlosti plnění. Trysky se po naplnění zvednou a separátory posunou lahvičky z plnicí stanice dál.

Kompletní linky na lahvičky lze sestavit zařazením myček, zátkovaček a pertlovaček, štítkovacích linek a pásových dopravníků. Automatický průtokoměr zajišťuje více než 99% přesnost. Tím se umožňuje přesná sterilizace čistou párou.

Lineární plničky BRAM-COR pro skleněné i plastové lahvičky zvládnou plnit nádobky o objemu 50 ml až 1000 ml. Maximální kapacita je 12 000 lahviček za hodinu.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Plně automatické plnění lahviček
  • Až 12 000 lahviček za hodinu
  • Zvládne plnit lahvičky o objemu 50 ml až 1000 ml
  • Bez pěnění i při vysokých rychlostech

BRAM-COR vyvíjí a vyrábí systémy na úpravu vody. Společnost také vyrábí farmaceutickou technologii zpracování, plnění a balení tekutých/sterilních a viskózních produktů.