Plnička kapslí na pilotní úrovni

Pro výrobu farmaceutických dávek v kapslích je naprostá přesnost plnění nezbytná. Aby se zvýšila efektivita výroby a snížily náklady, musí se s vysokým výkonem efektivně doplňovat. Jedná se o životně důležitou kombinaci pro menší výrobní linky.

Vysoce výkonná plnička kapslí pro nižší objemovou výrobní linku

Série Sejong Pharmatech F50 je základní řešení pro plnění kapslí se špičkovými vlastnostmi, které mohou zvýšit výkon až o 26% a zvýšit rychlost přenosu o 12% oproti strojům poslední generace, schopným pracovat při 50 000 jednotkách za hodinu.

Indexový a poháněcí pohon F50 také výrazně snižuje hluk a vibrace, zvyšuje životnost a snižuje údržbu a celá jednotka je navržena tak, aby umožňovala jednoduchou výměnu dílů tam, kde je to požadováno. Pokročilé funkce zahrnují automatické odstranění zaseknutých kapslí pomocí vysokotlakého vzduchu bez nutnosti demontáže jednotky.

Se zaměřením na přesnost používají F50 před plněním 5-stupňový lisovací systém pro dosažení optimálních výsledků. Funkce automatického řízení váhy (AWC) snižuje výkyvy výplně na absolutní minimum a systém nejen odmítá kapsle mimo hranice rozptylu, ale také automaticky odmítá jakoukoli vadnou kapsli, například v důsledku nedokonalého uzávěru nebo poškozeného pouzdra kapsle.

Aby vyhověl vašim přesným požadavkům, je F50 schopen zvládnout širokou škálu dávkování, včetně prášků, pelet a tablet – což umožňuje jeho použití k vyplňování kombinovaných kapslí stejně jako jednorázových typů dávek.

Řídicí systém je plně kompatibilní s 21CFR část 11, s grafickým ovládacím dotykovým displejem pro snadné ovládání a sledování výkonu.

VÝHODY:

  • Pilotní stroj, který zvyšuje efektivitu linky
  • Hnací jednotka byla navržena pro zvýšení životnosti, což snižuje náklady na údržbu a prostoje
  • Automatické odstraňování zaseknutí znamená vyšší provoz
  • Systémy AWC umožňují nejvyšší standard kvality řízení
  • Umožňuje manipulaci s různými dávkami pro maximální flexibilitu

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů