Plnička kapslí pro střední objemy

Pro vyšší objemy výroby farmaceutických kapslí je důležitá rychlost, přesnost a spolehlivost výrobních strojů. U středních výrobních linek se tato kombinace stává obzvláště důležitá, neboť zvýšená rychlost by neměla zhoršovat nejvyšší úroveň přesnosti a účinnosti.

Vysoce výkonné plnění kapslí pro středně objemovou výrobní linku

Řada Sejong Pharmatech F125 je řešení pro plnění kapslí se zvýšenou účinností, které umožňuje produkovat až 126 000 jednotek za hodinu.

F125 má inovativní hnací jednotku, která byla navržena tak, aby redukovala úrovně vibrací, což má za následek nižší hluk a delší životnost součásti. Modulární konstrukce znamená, že výměna součástí je přímá a jednoduchá, pokud je potřeba.

Pokročilé funkce zahrnují vysokotlaký vzduchový systém pro automatickou eliminaci uvíznutých kapslí. Tím se snižují prostoje, protože není třeba demontovat jednotku.

Pro nejvyšší úroveň přesnosti používá F125 před plněním 5-stupňový lisovací systém. To zajišťuje optimální výsledky lisování. Kromě toho systém automatického řízení hmotnosti zajišťuje minimální odchylky od naprogramované úrovně plnění a nabízí automatické odmítnutí chybných plnění, nedokonalých uzávěrů kapslí nebo poškozených pouzder.

Podle vašich přesných požadavků může F125 vyrábět širokou škálu zapouzdřených typů dávek, včetně prášků, pelet a tablet. Může také plnit kapsle se směsí těchto dávek, což umožňuje prostor pro výrobu velkého množství výrobků. Řídicí systém je plně kompatibilní s 21CFR část 11, s grafickým dotykovým ovládáním pro snadné ovládání a sledování výkonu.

VÝHODY:

  • Stroj pro střední objemy, který zvyšuje efektivitu linky a vyplní 126 000 jednotek za hodinu
  • Inovativní konstrukce hnací jednotky zvyšuje životnost součástí a snižuje prostoje při údržbě
  • Odstraňování zaseknutí bez nutnosti demontáže
  • Systémy AWC automaticky odmítají nesprávnou hmotnost, stejně jako vadné kapsle
  • Plně kompatibilní grafický kontrolní a záznamový systém, který je kompatibilní s 21 CFR část 11

Sejong je zkušený výrobce vysoce kvalitních a inovativních farmaceutických strojů