Plnička na infuzní sáčky

Plničky pro infuzní sáčky musí mít vysoce leštěné povrchy, které přicházejí do kontaktu se sáčky nebo tekutinami. Měly by automaticky provádět zátkování i u velkoobjemové výroby a měly by se dát snadno čistit pro udržení vysoké úrovně hygieny.

Lineární plnička na sáčky

Plničky a zátkovačky BRAM-COR BFIL na sáčky zvládají velké výrobní objemy díky lineárním hydraulickým obvodům a rychlému čištění nerezové oceli AISI 316L leštěné až na úroveň zrcadla tam, kde povrchy přicházejí do kontaktu s produktem. K dispozici jsou také verze s manuálním nebo poloautomatickým plněním sáčků.

Plnění a zátkování je u verze BFIL-A automatizované a tato verze je vybavena odkapávacím podnosem pro zachycení jakýchkoli úniků. Přesnost dávkování je obvykle 99 %, i když při úpravě průtokoměru lze dosáhnout přesnosti až 99,9 %. Doplňkové vybavení zahrnuje kryty na laminární proudění sterilního vzduchu, integrované pásové dopravníky a inkoustové tiskárny.

Lineární plničky a zátkovačky BRAM-COR BFIL lze spojit s myčkami, zátkovačkami a pertlovačkami, štítkovacími linkami a pásovými dopravníky. Dají se naprogramovat na vakuovou extrakci, injektáž plynu nebo sterilního vzduchu apod.

Na stanici BFIL stačí pouze jeden pracovník obsluhy. Čtyři integrované stanice mohou naplnit až 6 000 sáčků za hodinu, přičemž objem každého je 500 ml.

PŘÍNOS PRO VÁS

  • Automatická, poloautomatická i manuální verze
  • Vyhovuje AISI 316L i CSKP
  • Lze použít až čtyři stroje
  • Vakuová extrakce, injektáž plynu a sterilního vzduchu
  • Jeden operátor řídí celý proces

BRAM-COR vyvíjí a vyrábí systémy na úpravu vody. Společnost také vyrábí farmaceutickou technologii zpracování, plnění a balení tekutých/sterilních a viskózních produktů.