Plnička s průtokoměrem

Pro rozsáhlejší výrobní procesy v potravinářském, nepotravinářském a kosmetickém průmyslu, kde je požadována přesnost a objem plnění, je důležité plně automatické řešení plnění nádob, které hladce funguje s vaší linkou. Snadná obsluha a přesná regulace objemu náplně velkého spektra kapalin poskytuje maximální flexibilitu pro prostředí s více produkty.

Flexibilní řešení vysoko objemového průtokoměru

Řada F je plně přizpůsobitelný plnicí stroj s vysokou přesností a vysokým objemem. Řada F je schopna pracovat se širokým spektrem kapalin a je k dispozici ve verzích se 2,4,6 nebo 8 hlavami. Čerpadlo s vysokou účinností přenáší produkt přímo do průtokoměru, kde je pak zaslán v stlačených trubkách do plnicích ventilů, které jsou servo-řízené pro přesnost umístění.

Sériově vybavené elektromagnetickými průtokoměry mohou být EFM řady F dodány také s hmotnostními průtokoměry pro použití s nekapalným výrobkem. V případě potřeby může být také vybaveno měřením vodivosti.

Řada F je vyrobena převážně z nerezové oceli a je navržena tak, aby se mohla snadno a rychle demontovat k čištění.

VÝHODY:

  • Vysoká kapacita, až 6 000 jednotek za hodinu
  • Vysoce přesné naplnění
  • Snadná instalace a snadné ovládání pomocí dotykových ovládacích prvků
  • Objemy jsou elektricky konfigurovatelné

EFM Machinery je holandská výrobní firma a odborník na plnění, zakrývání, značení, obalování, kartonážní stroje pro lahve a hrnce v různých odvětvích.