Plnička tub s dvousložkovou plnicí aplikací

Široká škála farmaceutických, kosmetických a potravinářských produktů si žádá použití rozmanitých obalů. Automatická plnička tub umožňuje nejen přesnou úroveň plnění, utěsňování a uzavírání, ale nabízí i další funkce, jako je označování a vestavěná kontrola kvality.

Plnička tub s dalšími flexibilními možnostmi

TFS-15 od IWK je automatické plnicí zařízení, které pracuje v nižších otáčkách a je vhodné pro výrobní linky středního měřítka. Má 10 plnicích stanic, které zvládnou naplnit tuby o průměru 10 až 60 mm dávkou od 1,5 ml do 400 ml rychlostí 90 tub za minutu. Přesné dávkování je zaručeno přímým pohonem čerpadla s plynulou regulací.

Vysoce flexibilní TFS-15 umožňuje rychlou výměnu tub a typů výrobků. Díly pro manipulaci s produktem se mění jako jeden celek. Změnu velikosti dílů lze jednoduše a rychle uskutečnit bez použití nářadí, čímž se minimalizují prostoje související se změnou produktu.

TFS-15 nabízí dvousložkové plnění včetně možného použití aplikátorů, čímž se rozšiřuje sortiment plněných výrobků. Text či reliéf je tištěn laserem nebo inkoustem.

TFS-15 je navržen tak, aby zachoval vysokou kvalitu uzavírání a těsnění tub. Díky vestavěným detektorům kontroly kvality se vyřadí tuby s nesprávně namontovanými nebo chybějícími uzávěry.

TFS-15 je vhodný pro širokou škálu produktů. Může naplnit a uzavřít oválné, kónické či úzké válcové tuby (s EURO otvorem, zakřiveným těsněním), rozprašovače (včetně vložení pístů), řasenky, kartuše a nádoby (s uzávěrem).

VÝHODY PRO VÁS

  • rychlá změna přechodu na jiný produkt umožňuje minimalizovat prostoje a zvýšit efektivitu
  • vysoce kvalitní těsnění a uzavírání snižuje pravděpodobnost vad
  • absence mechanického pohonu v oblasti plnění vylučuje kontaminaci produktu
  • minimální údržba díky optimálním mechanickým komponentům stroje
  • schopnost naplnit a uzavřít širokou škálu tub