Plnička tub s dvousložkovou plnicí aplikací

Široká škála farmaceutických, kosmetických a potravinářských produktů, si vyžadují styl obalu – tuby. Automatická plnička tub dodává pružnost výrobní lince nejen plňením, utěsňováním a zátkováním tub s vysokou úrovní přesnosti, ale také nabízí další funkce jako je označování a vestavěné kontroly kvality.

Plnička tub s dalšími flexibilními možnostmi

TFS-15 od IWK je automatické plnící zařízení, který pracuje v nižších otáčkách, a je vhodný pro výrobní linky středného měřítka.  Má 10 plnících stanic, které zvládnou tuby od 10 do 60 mm průměru, přesnou dávku v rozmezí od 1,5 ml do 400 ml produktu a 90 tub za minutu. Vysoká přesnost dávkování je zaručena nekonečně variabilním, volně nastavitelným přímým čerpadlovým pohonem.

Vysoce flexibilní TFS-15 umožňuje rychlou výměnu tub a typů výrobku. Díly pro manipulaci s produktem se mění jako jeden celek. Změnu velikosti dílů lze jednoduše a rychle uskutečňit bez použití nářadí, čímž se minimalizují prostoje související se změnou produktu.

TFS-15 také nabízí dvousložkové plňení a schopnost plnit aplikátory, čímž rozšiřuje sortiment výrobků, které mohou být plňeny. Označení může být dosaženo laserovým nebo inkoustovým tiskem, stejně jako reliéf.

Navržen tak, aby plnil tuby s konstantní vysokou kvalitou uzavíraní a těsnění, TFS-15 má vestavěné kontroly kvality, které budou detekovat a vysunovat špatně utěsněné tuby a nesprávně namontované nebo chybějící uzávěry.

Vhodné pro použití na širokou škálu produktů, TFS-15 může naplnit a uzavřet úzké válcové (s EURO otvorem, zakřiveným těsněním), oválne nebo kónické tuby, rozprašovače (včetně vložení pístů), řasenky, kartuše, a nádoby (s uzávěrem).

VÝHODY PRO VÁS

  • rychlá změna přechodu na jiný produkt umožňuje minimalizovat prostoje a zvýšit efektivitu
  • vysoce kvalitní těsnění a uzavírání znižuje vyřazení
  • žádný mechanický pohon v oblasti plnění zabraňuje kontaminaci produktu
  • minimální údržba díky optimálním mechanickým komponentům stroje
  • schopnost naplnit a uzavřít širokou škálu tub