Plnička tub střední rychlosti

Automatická plnička tub střední rychlosti pro farmacii, kosmetiku a potravinářskou výrobu, splňuje zvýšené požadavky na rychlost a objem, s vysokou úrovní přesnosti a minimální prostojmi. Schopnost zvládnout širokou škálu obalových typů, víček a uzavíraní různymi způsoby, znamená dodatečnou flexibilitu, která vede ke zvýšené efektivnosti.

Plnička tub pro zvýšenou efektivitu při vyšších objemech

Řada FP od spoločnosti IWK je nejnovější generace modulárních plnících a uzavíracích zařízení pro tuby. Navržené na spolehlivost, snadnost použití a výkon jako prioritu,  řada FP využívá nejnovější technologii servomotorů pro poskytování špičkové úrovně spolehlivosti.

Rozsah 18 až 64 plnících stanic, které naplní tuby od 10 do 63 mm v průměru a zvládne přesné dávkování v rozmezí od 1,5 ml do 700 ml produktu až do 300 tub za minutu.

Modulární konstrukce Řady FP umožňuje být nakonfigurována přesně podle vašich požadavků, a to jak z hlediska operací a funkcí, tak i uspořádaní. Obsahuje 5 servo pohonů (s přídavnými 4 možnostmi), které jsou v centru oválního dopravního systému a nabízejí vysokou úroveň přesnosti, a spolu s robustností udržují údržbu zařízení a prostoje na minimu.

Řada FP je k dispozici se širokou škálou možností, to znamená, že to může být šité na míru Vašim přesným požadavkům. Možnosti zahrnují systémy podávaní tub, in-line kontrolní vážení, četnost svařování, kapkové dávkování a mnoho dalších.

K dispozici je plnění multi-barevných tub, a nabízí výklopný rychlý systém změn, patentovaný IWK,  pro rychlé přepínání. Multi-barevné náplně mohou být různych typů, jako sendvič, hluboké pruhy, povrchové pruhy nebo prokládání.

Nově navržený HMI nabízí 15″ dotykové ovládání s grafickými zprávami o stavu a diagnostice, a je plně kompatibilní s 21CFR part 11  pro provádění auditů a podávání zpráv.

VÝHODY PRO VÁS

  • osvědčený rodokmen z IWK pro spolehlivost a robustnost
  • servo technologie maximalizuje spolehlivost a dobu provozu
  • vylepšený HMI pro snadnost použití, sledování a regulaci
  • modulární design zcela na míru
  • rychlý přechod na jiný produkt, minimální prostoje