Podavač se zásobníkem s pružnými stěnami

Vzhledem k rozdílným vlastnostem suchých práškových produktů jsou k dávkování těchto materiálů plnicím šnekem požadovány specializované podavače. U špatně tekoucích a hrudkujících typů práškových produktů může interním mícháním docházet k poškození produktu, ke vzniku můstků nad výstupem nebo k tvorbě kráterů.

Přesné dávkování suchých substancí bez jejich poškození

Stěny podavačů Hethon jsou zvenku masírovány lopatkami, prášek je tak udržován v pohybu, aniž by docházelo k jeho poškození roztíracími rameny nebo interními míchadly. Tak je zajištěno efektivní plnění šnekového podavače optimálním objemem.

Kapacita je v případě odměřovacích strojů řízena frekvenčními měniči, v případě strojů s kontinuálním a gravimetrickým dávkováním pro dávkové režimy je využit moderní systém řízení hmotnosti.

Řada podavačů Hethon sestává z modelů 40, 50, 60, 70 a 80, které jsou k dispozici jako standardní, FDA, antistatická a vůči chlóru odolná verze. Dosažitelné jsou jakékoli kapacity z rozmezí 150 až 32 000 litrů za hodinu.

Podavače Hethon jsou využívány v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu, při výrobě keramiky, barev, plastů a pryže.

VÝHODY
Řešení pro všechny aplikace dávkování práškových materiálů
Bez interního míchání vedoucího k degradaci materiálu
Velmi snadné a rychlé čištění
Nízká spotřeba energie a dlouhá životnost
Certifikace Atex pro zónu 21