Policová vakuová skříňová sušárna se systémem čištění CIP

Obtížnost čištění policových vakuových sušáren může představovat problém především při zpracování citlivých produktů či při použití sušárny pro více produktů. Čištění po použití sušárny může vést k delším prostojům a může způsobit i zpoždění výroby.

Vakuové sušení v účinné policové sušárně
Policové sušárny MULTISPRAY® Italvacuum nabízí dokonale stejnoměrnou teplotu a vysoké provozní vakuum. Tyto sušárny jsou vybaveny patentovaným systémem rychlého mytí, zaručujícím úplné vyčištění všech vnitřních částí. Systém CIP umožňuje kompletní vyčištění zařízení během pouhých několika minut. Flexibilní sušárny jsou navrženy ergonomicky tak, aby dosahovaly těch nejlepších výsledků při použití v kosmetickém, farmaceutickém, chemickém průmyslu, v průmyslové výrobě potravinových složek a přísad. Sušárny MULTISPRAY® vyhovují požadavkům norem FDA a cGMP a požadavkům správné výroby. Jsou vhodné pro sušicí povrchové plochy od 0,15 do 32 m². Pro víceproduktové použití je k dispozici verze s vyjímatelnými deskami.

VÝHODY:

  • Snadné použití díky ergonomickému designu
  • Snížená spotřeba mycích kapalin
  • Snadné čištění umožňuje víceproduktové aplikace
  • Rychlá instalace v čisté místnosti
  • Vyhovuje požadavkům norem US FDA a regulaci cGMP

Italvacuum se specializuje na vakuové sušení pro zpracování vlhkých surovin k výrobě aktivních farmaceutických látek (API) nebo jemných chemikálií.