Poloautomatická obkročná balička pro balení do fólie

Pokud potřebujete balit lehčí nebo těžké, vysoké nebo nestabilní náklady, pak je poloautomatická obkročná balička pro balení do pružné fólie pro Vás tou správnou volbou.

Bezpečné a rychlé balení palet s nestabilním, vysokým, lehkým nebo těžkým nákladem

Řada balících strojů Lantech S-series představuje řešení poloautomatického balení nákladů do pružné fólie s využitím obkročné baličky. Společnost Lantech vyvinula velké množství příslušenství, jejichž využití umožňuje přizpůsobit baličku Vašemu konkrétnímu provozu. Jedná se o:

Submit XT Cut and Clamp®
Operátor nemusí opouštět zdvižný vozík. Systém zkracuje čas potřebný ke zpracování jednoho nákladu o 2 minuty. XT Cut and Clamp na konci cyklu balení uchopí fólii, odřízne ji a podrží připravenou pro další cyklus balení.

Automatické řezání fólie Auto Film Cut-off™
Zkracuje čas potřebný ke zpracování jednoho nákladu o 30 sekund. Fólie je na konci každého cyklu balení automaticky odříznuta. To umožňuje operátorovi odejít od stroje a vrátit se až k nákladu, který je připraven k odběru.

Integrovaná váha Submit EZ Weigh™ Integrated Scale
Eliminuje zbytečnou dvojí manipulaci, současně váží i balí. Pokud znáte přesnou hmotnost palet, můžete využívat plnou kapacitu nákladních vozidel. Systém můžete využít také k zajištění výstupní kontroly kvality. EZ Weigh se vyznačuje nízkým profilem, zabírá stejnou podlahovou plochu jako běžné stroje řady Q.

Pallet Grip®
Připevněním Vašeho zboží k paletám snížíte riziko jeho poškození během přepravy. Každý rok sklouzne z palety více než 20 milionů kusů nákladů. Takto poškozené produkty představují celkovou škodu 6 miliard USD. Systém Pallet Grip sroluje fólii do pevného provázku a ten obtočí kolem palety. Provázek je umístěn tak, aby při manipulaci s paletami pomocí zdvižných vozíků nedošlo k jeho poškození.

VÝHODY

  • Systém přísunu fólie rotuje kolem baleného nákladu, nehrozí tak nebezpečí pádu nákladu
  • Pallet Grip, zamezující sklouznutí náklady z palety během přepravy
  • Díky pokrytí válců speciální vrstvou nedochází ke klouzání fólie, což přispívá k jejímu správnému odvíjení
  • Snadná obsluha, tlačítko nouzového vypnutí
  • Automatické vypnutí při přetržení fólie

Lantech je předním světovým výrobnem obalovacích zařízení a strojů na skládaní krabic.