Poloautomatická otočná balička pro balení do fólie

Potřeby nejčastějších procesů balení do pružné fólie uspokojí poloautomatická balička s otočnou deskou, umožňující optimalizaci Vašeho procesu.

Pevnější zabalení s menším množstvím použité fólie na baličce s otočnou deskou, se snadnou obsluhou

Řada strojů Lantech Q-series nabízí širokou škálu baliček s otočnou deskou pro balení nákladů do pružné fólie. Pro každý konkrétní provoz lze v této řadě najít vhodné zařízení. Stroje s otočnou deskou jsou v průmyslu nejčastěji používanými stroji, a to z důvodu snadné manipulace s nákladem. Společnost Lantech vyvinula velké množství příslušenství, jejichž použití umožňuje přizpůsobit zařízení Vašemu konkrétnímu provozu. Jedná se o:

Submit XT Cut and Clamp®
Operátor nemusí opouštět zdvižný vozík. Systém zkracuje čas potřebný ke zpracování jednoho nákladu o 2 minuty. XT Cut and Clamp na konci cyklu balení uchopí fólii, odřízne ji a podrží připravenou pro další cyklus balení.

Auto Film Cut-off™
Zkracuje čas potřebný ke zpracování jednoho nákladu o 30 sekund. Fólie je na konci každého cyklu balení automaticky odříznuta. To umožňuje operátorovi odejít od stroje a vrátit se až k nákladu, který je připraven k odběru.

Submit EZ Weigh™ Integrated Scale
Eliminuje zbytečnou dvojí manipulaci, současně váží i balí. Pokud znáte přesnou hmotnost palet, můžete využívat plnou kapacitu nákladních vozidel. Systém můžete využít také k zajištění výstupní kontroly kvality. EZ Weigh se vyznačuje nízkým profilem, zabírá stejnou podlahovou plochu jako běžné stroje řady Q.

Pallet Grip®
Připevněním Vašeho zboží k paletám snížíte riziko jeho poškození během přepravy. Každý rok sklouzne z palety více než 20 milionů kusů nákladů. Takto poškozené produkty představují celkovou škodu 6 miliard USD. Systém Pallet Grip sroluje fólii do pevného provázku a ten obtočí kolem palety. Provázek je umístěn tak, aby při manipulaci s paletami pomocí zdvižných vozíků nedošlo k jeho fólie.

VÝHODY

  • Řízení a systém přísunu fólie jsou pro operátora snadno dosažitelné
  • Otočný podstavec a ložiska jsou promazávána tak, aby byla zajištěna delší životnost stroje
  • Tlačítko nouzového vypnutí
  • Automatické zastavení činnosti stroje při přetržení fólie
  • Prvotřídní dohled s využitím inteligentních čidel, široká škála možných barevných provedení a povrchových úprav

Lantech je předním světovým výrobnem obalovacích zařízení a strojů na skládaní krabic.