Poloautomatická plnička

Malí a střední výrobci s ručními procesy plnění se často musí potýkat s nepřesnými úrovněmi plnění. Navíc je proces časově náročný. Vědí, že automatizovaný systém může však být při rozšiřování drahý. Navíc nepotřebují takovou úroveň výstupu, jakou může poskytnout plně automatický systém. Přechod na poloautomatický systém usnadní proces zvětšování výroby  a zajistí trvale spolehlivé plnění při vyšší rychlosti.

Plnění lahví, sklenic, lahviček nebo zkumavek pomocí výměnných trysek

Response Benchtop Filler od Adelphi je pneumaticky poháněný, objemový plnicí stroj s univerzální konstrukcí plnicí hlavy. Může být použit pro různé produkty z farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu, jako jsou oleje, gely, krémy, omáčky nebo arašídové máslo. Je k dispozici v konfiguraci s jednou nebo dvěma hlavami, se širokou škálou trysek, včetně cut-off trysek, které zajistí přesné plnění bez kapání u produktů s vysokou viskozitou.

Univerzální jednotku lze nastavit na jednorázový nebo nepřetržitý provoz, plnění průměrně 20 až 40 lahviček za minutu. Rychlost plnění lze upravit podle vlastností produktu. Dokáže naplnit objemy od 5ml do 1000ml s přesností až ±0,25 %. (lepší než průmyslový průměr ±1 %).

VÝHODY

  • Jednoduché a bezpečné použití.
  • Malá velikost, aby se plnička pohodlně vešla na malý stůl.
  • Díly z nerezové oceli 316L splňují hygienické předpisy FDA a potravinářského průmyslu.
  • Rychlé plnění při průměrné rychlosti 20 až 40 nádob za minutu
  • Přizpůsobitelné pro výměnu nádob, jako jsou lahve, sklenice, zkumavky, lahvičky, stříkačky.

Adelphi nabízí řadu zařízení navržených pro efektivní plnění, uzavírání a kontrolu lahviček v laboratorním nebo R&D prostředí.