Přenosná myčka IBC

Důležitým krokem při výrobě všech vysoce kvalitních farmaceutických výrobků je důkladné čištění zásobníků a dalších skladovacích a zpracovatelských zařízení. Přechodem z procesu manuálního čištění na automatickou vysokotlakou myčku můžete ušetřit značné množství vody i čisticích prostředků a snížit nároky na pracovní sílu, čímž se dosáhne vysokého čisticího výkonu.

Vysokotlaká myčka s dokonalou mobilitou a nízkou spotřebou vody

Vysokotlaká mobilní myčka M-LINE společnosti IWT Pharma byla vytvořena speciálně pro mytí všech součástí a nádob používaných ve farmaceutických procesech, které jsou v kontaktu s produktem. Přenosná konstrukce zajišťuje úplnou flexibilitu, protože ji může snadno přemístit jedna osoba a dosáhnout provozu se zajištěním čistoty v místě (Clean In Place – CIP).

I přes své malé rozměry a snadnou přenositelnost nabízí M-LINE čistící tlaky až 70 barů (1015 PSI) pro efektivnější čištění a mnohem rychlejší cykly. Použití rychloupínacích konektorů umožňuje rychle a snadno vypínat různé hydrokinetické lancety.

Zdokonalené konstrukční prvky znamenají spotřebu vody pouze 40 litrů/min při maximálním tlaku, což poskytuje vynikající čisticí výsledky s velkým snížením spotřeby vody ve srovnání s manuálním a nízkotlakým alternativním způsobem.

Zařízení M-LINE je plně kompatibilní s FDA a GMP a dokáže tisknout hromadné reporty na papír nebo je exportovat přes USB. Digitální dotykový displej HMI společnosti Siemens umožňuje operátorům rychle a jednoduše vybírat funkce.

VÝHODY PRO VÁS

  • Nejlepší čisticí výsledky při použití pouze 40 litrů za minutu
  • Tlak až 70 barů pro dosažení kratších cyklů čištění
  • Plně kompatibilní s FDA/GMP
  • Plně přenosná, snadno ovladatelná jedním operátorem
  • Lze použít v široké škále aplikací včetně CIP a COP

 

IWT Pharma (https://www.iwtpharma.com) poskytuje kompletní sortiment automatizovaných čisticích zařízení pro farmaceutický a kosmetický průmysl.