Průmyslová IQF mraznička na ovoce a zeleninu

Jak si lidé více uvědomují zdraví, stalo se mražené ovoce a zelenina oblíbenou volbou pro zákazníky. Vysoce kvalitní mražení bez ztráty tvaru, aroma nebo výživy se tedy ukazuje jako zásadní aspekt výroby, takže je tento systém skvělou volbou pro zachování původních vlastností produktu bez ohledu na to, zda je třeba zmrazit 700 kg jahod. nebo 14 000 kg zeleného hrášku.

Energeticky účinná mraznička na ovoce a zeleninu bez dusíků

Easy Freeze od Pigo je vhodný systém pro vysoce kvalitní a rychlé zmrazení ovoce a zeleniny bez poškození jejich fyzických a výživových vlastností. Plně kontrolovatelný proces fluidizace udržuje produkt nad pásem ve vzduchovém polštáři. To má za následek okamžité zmrazení kůry a jádra jednotlivých kusů, bez ohledu na jejich typ, tvar nebo aktuální stav.

Díky výkonné technologii ASR (Automatic Snow Removal) může zařízení pracovat několik dní, aniž by snížila účinnost zamrznutí, což eliminuje nutnost údržby související s odmrazováním mezi směnami zaměstnanců. Bezdusíková technologie navíc zaručuje nákladově efektivní provoz. Bezdusíková technologie může také pomoci při obnově deformovaných produktů, což zlepšuje konečnou kvalitu balení.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Výkonný systém ASR (Automatic Snow Removal) umožňuje nepřetržitou produkci po několik dní bez jakéhokoli poklesu účinnosti zamrzání
  • Technologie interního video monitorování umožňuje dohled nad provozními podmínkami v reálném čase
  • Možnost pro vlastní nastavení mražení
  • Otevřený dizajn umožňující přímý přístup ze všech stran pro snadné čištění a údržbu