Průmyslový vakuový balicí stroj na potraviny

Kompaktní a čisté vakuové zatavovače pomáhají zvyšovat hodnotu a kvalitu potravinářských výrobků. Průmyslové vakuové balicí stroje odstraňují kyslík a zabraňují mikroorganismům ve vzduchu poškodit jídlo a současně snižují růst bakterií. Vakuové balení také pomáhá prodloužit trvanlivost potravinářských výrobků, takže vydrží déle než tradiční možnosti balení. Najít zařízení, které vyhovuje vašemu rozpočtu a splňuje vaše konkrétní požadavky, však může být trochu obtížné.

Zkraťte čas a náklady a zároveň zvyšte trvanlivost potravinářských výrobků!

Proces Omegy lze rozdělit do dvou základních fází: balení a vakuum. První krok zahrnuje utěsnění kolem produktu, zatímco druhý krok zahrnuje vakuové a příčné utěsnění. Kromě toho je jedna strana obalu utěsněna uvnitř komory a druhá strana je utěsněna mimo komoru.

Změna z jednoho tvaru nebo velikosti obalu na jiný nevyžaduje žádné úpravy linky, což umožňuje nepřetržitý provoz stroje. To výrazně snižuje náklady a současně zvyšuje produktivitu.

Omega, navržená se systémem přísuvného pásu, automaticky detekuje velikost a přítomnost produktů a umožňuje přímou integraci do výrobní linky. Jeho těsnící lišta je ideální pro širokou škálu materiálů, včetně smršťovacích materiálů, hliníku a standardních fólií. A konečně lze model použít k balení nepravidelných tvarů a velkých až středně velkých výrobků, včetně kusů masa, vepřových kýt, těstovin, ovoce, zeleniny a pekárenských výrobků.

 

VÝHODY PRO VÁS:

  • Zjednodušené nastavení umožňuje snadnější přístup k funkcím stroje
  • Kompatibilní se všemi systémy automatického načítání produktů
  • Díky 0% odpadu je vysoce efektivní
  • Pevné komponenty a rám z nerezové oceli zajišťují odolnost a dlouhou životnost

Colimatic je výrobcem balících zařízení na balení do plastových vaniček (včetně tepelného tvarování, uzavírání, MAP a vakua) a do smršťovacích folií.