Průmyslový vakuový vařič

Dávkové sporáky mohou být vysoce nepružné a neefektivní, protože se spoléhají na maximální úrovně naplnění, aby fungovaly dostatečně dobře, aby zajistily kvalitu. Instalací moderního flexibilního šaržového vařiče s více možnostmi provozu a různými velikostmi šarží můžete rychle zvýšit účinnost a flexibilitu. Flexibilní řešení umožňuje dávkové vaření více produktů, což zvyšuje návratnost investic.

Flexibilní dávkový vařič s vakuovým a přetlakovým vařením

 

MultiCook od Enoop je vysoce inovativní nakloněný vertikální vakuový vařič pro nejširší škálu potravinářských výrobků, včetně džemů, polévek, omáček, hotových jídel, kojenecké výživy, ovocných náplní a mnoha dalších.

Kromě toho, že je MultiCook kompletně vyroben z nerezové oceli a splňuje všechny hygienické požadavky HACCP, má nakloněný dizajn, který zlepšuje míchání a vyprazdňování a zkracuje časy šarží.

Tělo varné nádoby je dvojitě opláštěné a externě tepelně izolované a je ohříváno nasycenou párou a chlazeno studenou vodou. Topení / chlazení je rozděleno do 3 zón. To umožňuje zpracování různých velikostí šarží bez rizika spálení menších objemů produktu.

Kromě vyhřívaného opláštění má MultiCook také vnitřní vyhřívaný kužel. To dále zkracuje dobu vaření a zvyšuje produktivitu.

MultiCook je k dispozici ve dvou velikostech, aby vyhovoval vašim požadavkům, a je vybaven frekvenčně řízenou rychlostí oběžných kol, která umožňuje i jemné míchání a uchování ovocných kousků. Škrabky potažené teflonem zlepšují schopnost míchání a přenos tepla.

VÝHODY PRO VÁS

  • Celonerezová konstrukce pro dlouhou životnost a hygienu
  • Může zpracovávat za atmosférického tlaku, ve vakuu nebo přetlaku pro úplnou flexibilitu
  • Šetrné míchání zajišťuje, že jsou zachovány ovocné kousky nebo jiné přísady
  • Snadné plnění a vyprazdňování, zkrácení doby cyklu
  • 3 topné zóny umožňují menší dávky a rovnoměrnější vytápění v celém rozsahu

 

Enoop vyrábí zařízení pro vinné sklepy, potravinářský, nápojový, chemický a farmaceutický průmysl a ekologii.

Filename Filetype Filesize
Brochure_Enoop_Food.pdf application/pdf 3.19 MB