Pytlovačka otevřených pytlů pro volně tekoucí sypké materiály

Potřebujete-li plnit volně tekoucí sypké materiály do otevřených pytlů, pak je tento systém pro vás ideální volbou. Vyznačuje se kompaktním designem, vhodným pro omezené prostory. Je vybaven plně integrovaným systémem vážení čisté nebo hrubé hmotnosti.

Efektivní pytlovačka, vhodná do prostorově omezených místností

Pytlovací systémy pro plnění otevřených pytlů Premier Tech Chronos OML SERIES jsou určeny pro plnění pytlů volně tekoucími sypkými hmotami v rozsahu 5 až 50 kg jeden pytel. Tyto systémy jsou ideální pro plnění vločkových a granulovaných potravinových produktů, krmiva pro zvířata, produktů chemického průmyslu a nerostných surovin.

Řada OML SERIES se vyznačuje modulární konstrukcí. Stroje jsou k dispozici ve třech možných verzích: kompaktní systém plnění otevřených pytlů (OML-1080 SERIES, až 800 pytlů za hodinu), vysokorychlostní systém plnění otevřených pytlů (OML-1120 SERIES, až 1200 pytlů za hodinu) a vysokorychlostní systém plnění otevřených PE pytlů (OML-1120 FS SERIES, až 1200 pytlů za hodinu). Jednotky mohou být dodány s váhou pro měření čisté nebo hrubé hmotnosti, podle požadavku zákazníka.

Výhody pytlovacích systémů

  • Ideální pro plnění volně tekoucích sypkých hmot
  • Automatické nastavení umožňující rychlou výrobu a přestavbu velikosti pytle
  • Optimalizované řízení prašnosti
  • Volitelně zařízení pro odvzdušnění
  • Konfigurace se snadným čištěním a údržbou

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.