Pytlovačka otevřených pytlů s plněním odspodu

Inovované vysokorychlostní pytlovačky s plněním „odspodu“ určené k průmyslovému pytlování přispějí ke snížení prašnosti prostředí.

Snížení prašnosti využitím inovované technologie plnění „odspodu“

Řada systémů pro pytlování otevřených pytlů PT Chronos OML BF SERIES je navržena speciálně pro využití v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu k plnění sypkých hmot, jako sušené mléko, syrovátka nebo prášková laktóza. Pytlovací systémy OML BF využívají patentovanou, prašnost snižující, technologii plnění „odspodu“ s vysokou přesností plnění. Po nasazení vaku je plnící hlavice vsunuta do pytle a celý proces plnění probíhá uvnitř.

Technologie plnění využitá v pytlovačce otevřených pytlů udržuje minimální vzdálenost mezi místem přisypávání z vertikálního plnícího šneku a produktem již nasypaným ve vaku, významně se tak snižují emise prachových částic a snižuje se také provzdušnění produktu. Vertikální šnek s řízeným pohonem zajišťuje hygienické, přesné a rychlé plnění pytlů.

VÝHODY

  • Vysoce přesné
  • Cenově efektivní konstrukce
  • Určena k pytlování sypkých materiálů
  • Minimální prašnost
  • Velký zásobník prázdných pytlů pro potřeby dlouhých výrobních cyklů

Premier Tech Chronos (http://www.ptchronos.com/) nabízí vysokokapacitní balíci řešení do velkých pytlů (> 5 kg) včetně vážení a dávkování, pytlování, paletizace a zařízení pro zajištění nákladu pro téměř všechny druhy průmyslu.