Robotická horizontální balička pro balení do sekundárních obalů

Balí širokou škálu již zabalených produktů přímo do krabic, přepravek a jiných sekundárních kontejnerů, ideální pro vaky, sáčky, fóliová balení, teplem tvarované krabičky a mnoho typů pevných obalů, jako jsou papírové krabice apod., s rychlostí balení 100 balení za minutu.

Horizontální balení již zabalených výrobků do sekundárních obalů

Balička společnosti BluePrint Automation top loader (HOP) je univerzální robotická buňka pro horní plnění sekundárních obalů, jako jsou krabice, přepravky a kartony. Systém je konstruován jako maximálně flexibilní a univerzální, je vhodný pro zpracování široké škály obalů.

Několik příkladů produktů, které mohou být zpracovávány tímto balícím zařízením: zákusky, čerstvá zelenina, saláty, krájený sýr, cukr, káva, oříšky, koření a mnoho dalších. Tato vertikální a horizontální robotická balička pracuje rychlostí přibližně 100 balení za minutu, s jednoduchým dopravníkem, a až 300 balení za minutu s využitím Smart-Track.

 

VÝHODY

  • Univerzální – umožňuje zpracovávat balíčky i krabice na jednom stroji
  • Snadné řízení robotického pohybu pomocí ovládacího rozhraní (programovatelné)
  • Rychlá přestavba z horizontálního produktu na vertikální bez použití nástrojů
  • Vhodný pro širokou škálu pevných obalů

BluePrint Automation (BPA) je výrobcem paltetizérů, primárních a sekundárních balících strojů pro různé druhy potravin, petfood, farmaceutické výrobky, prášky a mnoho dalších produktů.