Robotická vertikální balička do sekundárních obalů

Vertikální valení produktů do sekundárních obalů, vhodné zejména pro sáčky bramborových lupínků a obdobných pochutin, s rychlostí balení přibližně 150 balení za minutu.

Vertiální balení křehkých produktů do sekundárních obalů

Robotická vertikální balička společnosti BluePrint Automation je určena k balení sáčků do sekundárních obalů. Systém je ideální pro balení křehkých výrobků, jako jsou např. bramborové lupínky a obdobné pochutiny. Volitelně je dodávána s možností automatické přestavby (bez nutnosti ručního přestavování). Jednoduše na ovládacím panelu zvolíte kód produktu a velikost seskupení, na základě této volby bude automaticky vybrán vhodný přechodný zásobník a zakončení robota tak, aby produkt byl balen do balení/obalů Vámi zadané velikosti.

Několik příkladů produktů, které mohou být zpracovávány tímto balícím zařízením: zákusky, čerstvá zelenina, saláty, krájený sýr, cukr, káva, oříšky, koření a mnoho dalších.

VÝHODY

  • Volitelná možnost automatické přestavby
  • Univerzální – umožňuje zpracovávat balíčky i krabice na jednom stroji
  • Snadné řízení robotického pohybu pomocí ovládacího rozhraní (programovatelné)
  • Vysoká provozní rychlost až 150 balení za minutu

BluePrint Automation (BPA) je výrobcem paltetizérů, primárních a sekundárních balících strojů pro různé druhy potravin, petfood, farmaceutické výrobky, prášky a mnoho dalších produktů.